Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Люся їде до села, а Надя покидає Валеру: з ким залишиться чоловік?
<p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/narechenyy">«Наречений»</a> серія 8 від 30.05.2019 усе село сколихнула новина: Люся повернулася до рідного дому! Жінка причепурилася: зробила макіяж, зачіску, одягнула яскравий одяг… Для чого такі ретельні приготування: збити з пантелику ексчоловіка чи вразити односельців? Кого Люся провідала найперше? Дізнайтеся у 8 серії серіалу СТБ «Наречений».</p> <p style="text-align:justify">Надя вирішила спалити всі мости й переїхати до міста. Вона зробила все для того, щоб Валера нарешті почав одужувати. Але дівчина продовжує страждати від нерозділеного кохання! Невже Надя у 8 серії мелодрами «Наречений» 2019 не зізнається Голубєву у почуттях?</p> <p style="text-align:justify">Саша опинився в небезпеці! Старші «друзі» обдурили його і вимагали від хлопчика велику суму грошей! Зізнатися у всьому батькові — не варіант. Тому Сашко в мелодрамі «Наречений» 8 серія наважився на злочин: вкрасти гроші в директора школи! Чи вдалося хлопчикові втілити свій план у життя?</p> <p style="text-align:justify">Чи прийняли Люсю додому? І чи вдалося повернути зір Валері? Дивіться онлайн серіал «Наречений» серія 8 від 30.05.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся відповіді на всі запитання!</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/narechenyy/sezon-1/seriya-7">«Наречений» 7 серія</a>.</p>

Люся їде до села, а Надя покидає Валеру: з ким залишиться чоловік?

Люся їде до села, а Надя покидає Валеру: з ким залишиться чоловік?

У серіалі «Наречений» серія 8 від 30.05.2019 усе село сколихнула новина: Люся повернулася до рідного дому! Жінка причепурилася: зробила макіяж, зачіску, одягнула яскравий одяг… Для чого такі ретельні приготування: збити з пантелику ексчоловіка чи вразити односельців? Кого Люся провідала найперше? Дізнайтеся у 8 серії серіалу СТБ «Наречений».

Надя вирішила спалити всі мости й переїхати до міста. Вона зробила все для того, щоб Валера нарешті почав одужувати. Але дівчина продовжує страждати від нерозділеного кохання! Невже Надя у 8 серії мелодрами «Наречений» 2019 не зізнається Голубєву у почуттях?

Саша опинився в небезпеці! Старші «друзі» обдурили його і вимагали від хлопчика велику суму грошей! Зізнатися у всьому батькові — не варіант. Тому Сашко в мелодрамі «Наречений» 8 серія наважився на злочин: вкрасти гроші в директора школи! Чи вдалося хлопчикові втілити свій план у життя?

Чи прийняли Люсю додому? І чи вдалося повернути зір Валері? Дивіться онлайн серіал «Наречений» серія 8 від 30.05.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся відповіді на всі запитання!

Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться серіал «Наречений» 7 серія.