Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Пелена

Сезон 1

Оксана Симонова – журналістка великої обласної газети. Вона пише статті про корупційні схеми і гучні кримінальні справи. А за цікавість, як відомо, можна поплатитися головою...

Пелена

Оксана Симонова – журналістка великої обласної газети. Вона пише статті про корупційні схеми і гучні кримінальні справи. А за цікавість, як відомо, можна поплатитися головою...


Головна героїня серіалу СТБ Пелена розумна, вродлива і зовсім позбавлена почуття самозбереження.

Оксана Симонова – захоплений трудоголік, вона не уявляє свого життя без роботи. Будні журналістки проходять у гонитві за гучними скандалами. Заради ексклюзивного матеріалу вона готова пробратися в наркопритон, прикинутися повією або екстрасенсом. Вона часто потрапляє в небезпечні ситуації. Дивіться всі серії кримінальної драми Пелена онлайн на сайті Teleportal.ua – і ви зрозумієте, що з себе представляє Оксана Симонова.


У відчайдушної кореспондентки є свій принц-рятівник – її чоловік.

Майор поліції Кирило Симонов обожнює свою дорогу дружину, але іноді йому хочеться просто зв'язати цю непосидючу жінку і залишити вдома. Йому постійно доводиться витягувати дружину з неприємностей. Головна героїня серіалу Пелена часом так захоплюється своїми журналістськими розслідуваннями, що зовсім забуває про запобіжні заходи. Робота Оксани – причина постійних конфліктів між подружжям. Кирило вважає, що дружина ставить свою дорогоцінну газету вище за сім`ю. Самореалізація і боротьба за справедливість – це прекрасно, але потрібно не забувати про своїх близьких. У серіалі Пелена піднімається питання життєвих пріоритетів. У Кирила і Оксани зростає дочка Даша, яка не так вже й часто бачить свою маму за домашніми клопотами. Головна героїня серіалу Пелена – не та людина, яка буде сидіти з дитиною, чекати чоловіка і варити борщ. Готуванням в будинку Симонових займається Катерина Захарівна – мама Оксани.


У якийсь момент удача відвернулася від Симонової.

Головна героїня серіалу Пелена написала матеріал про велику корупційну схему. Однак політикам, які стали «героями» статті, не дуже сподобалося бачити правду на перших сторінках. Дивіться в серіалі Пелена приклад того, як вплив олігархів обмежує свободу ЗМІ.

Сталося те, чого Симонова ніяк не очікувала – журналістку звільнили! Більш того, головний редактор газети вирішив відправити скандалістку подалі від міських спокус. Тепер «акулі пера» Оксані доведеться звикати до іншого життя. Нове місце її роботи – районна газета з поетичною назвою «Вечірня Пелена».


Кореспондентка у вигнанні взяла доньку, маму і відправилася в Пелену, не сказавши ні слова чоловікові.

Серіал Пелена показує глядачам не тільки захоплюючі журналістські розслідування, але і сімейні труднощі головної героїні. Симонови давно знаходяться на межі розлучення. Оксана ніяк не може пробачити чоловіка, який одного разу поцілував іншу жінку... Здавалося б – всього лише поцілунок! Однак заслужити прощення Оксани виявилося не так просто. Дивіться всі серії кримінальної мелодрами Пелена – в кожній Кирило вперто намагається завоювати свою кохану жінку назад.


Життя в тихому містечку під назвою Пелена виявилося не таким уже спокійним.

У перші ж дні роботи Оксана зрозуміла, що їй не буде нудно. Навіть тут є нечесні політики, корупція і таємничі нерозкриті вбивства!

У серіалі Пелена ви побачите, як головна героїня крок за кроком розплутує майже детективні загадки. У якийсь момент її саму ледь не запроторили за грати! Як це відбулося? Не втрачайте часу – дивіться всі серії кримінальної мелодрами Пелена онлайн на сайті Teleportal.ua.


Ще один цікавий момент в серіалі Пелена – це любовний трикутник.

Оксана твердо вирішила почати нове життя без чоловіка-зрадника. В Пелені вона зустріла главу району – Валерія Камишева. Чоловік зовсім не схожий на інших політиків – він молодий, чесний, гарний. Оксана швидко знайшла спільну мову зі своїм новим знайомим, між нею і Валерієм виникла взаємна симпатія... Що дуже не сподобалося чоловікові Оксани, який теж приїхав у Пелену – рятувати дружину від несправедливих звинувачень! Кого вибрала Симонова – чоловіка або своє нове захоплення? Як відреагувала Даша на закоханість мами? Дивіться в серіалі Пелена онлайн.


Кожна серія кримінальної мелодрами насичена подіями.

Тут є і вбивства, і кілька любовних ліній, і сімейні проблеми – 10 серій кримінальної мелодрами Пелена подарують вам море вражень!


Над серіалом працювала згуртована творча команда.

Виробництво: компанія «Київтелефільм».

Режисер: Валерій Ібрагімов.

Сценарист: Яна Романенко.

Актори: Андрій Чадов, Олександра Буличова, Володимир Горянський, Антон Батирьов, Олеся Жураковська, Сергій Сипливий, Ліза Анохіна та інші.