Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Зниклі докази і нове захоплення Симонової
<p style="text-align:justify">Оксана ніколи не відступає від наміченої мети. Навіть в тихому селищі з ліричною назвою Пелена вона примудрилася знайти корупційну схему. А для журналістки немає нічого страшнішого, ніж несправедливість і беззаконня...</p><p style="text-align:justify">Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/pelena">«Пелена»</a> 2 серія ефір СТБ від 22.04.2019 зрозуміла, що корупційні схеми в маленькому містечку теж заслуговують її уваги. Як виявилося, ніхто в селищі і слова не може сказати проти колишнього голови району – якогось Райхеля. Його прізвище вимовляють із трепетом і жахом, але Оксану Симонову так просто не залякати! Вона не здригнулася, навіть коли до неї приїхали бандити... Дивіться в серіалі «Пелена» 1 серія, в які пригоди вже встигла вскочити журналістка.</p><p style="text-align:justify"><strong>Оксана хоче довести, що Райхель замішаний в темних справах.</strong></p><p style="text-align:justify">Колишній голова району може відбирати у простих фермерів землі і підсилати своїх найманців - йому все сходить з рук. Оксана намагалася звертатися в поліцію, але все здобуті нею докази... незрозумілим чином зникли! Схоже, в смт Пелена не дуже добре із правосуддям. Журналістка зрозуміла, що їй доведеться розбиратися з цим каламутним справою без допомоги правоохоронців.</p><p style="text-align:justify"><strong>Оксана знайшла несподіваного союзника – нинішнього г</strong><strong>олову району Валерія Камишева.</strong></p><p style="text-align:justify">Чоловік молодий, розумний і вельми привабливий. Симонова відразу ж відчула симпатію до свого нового знайомого. Більш того – Валерій розділяє її погляди. Він теж хоче вивести Райхеля на чисту воду. Тим більше, що у нинішнього голови є і особисті мотиви поквитатися зі своїм попередником... Дізнайтеся подробиці про минуле Валерія у кримінальній драмі «Пелена» 2 серія.</p><p style="text-align:justify"><strong>Поки Оксана шукає докази, її чоловік не знаходить собі місця.</strong></p><p style="text-align:justify">Незважаючи на те, що пара близька до розлучення, Кирила дуже турбує доля дружини. Він навіть готовий вистежити її незаконним шляхом! Тим часом, прес-секретар Євгенія вирішила скористатися відсутністю законної дружини. Розлючений Кирило запросив колегу на побачення... Дивіться в серіалі «Пелена» 2 серія ефір СТБ від 22.04.2019, як чоловік і дружина ведуть себе в розлуці.</p><p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/pelena/sezon-1/seriya-1">«Пелена» 1 серія</a>.</p>

Зниклі докази і нове захоплення Симонової

Всі серії | Сезон 1

Зниклі докази і нове захоплення Симонової

Оксана ніколи не відступає від наміченої мети. Навіть в тихому селищі з ліричною назвою Пелена вона примудрилася знайти корупційну схему. А для журналістки немає нічого страшнішого, ніж несправедливість і беззаконня...

Головна героїня серіалу «Пелена» 2 серія ефір СТБ від 22.04.2019 зрозуміла, що корупційні схеми в маленькому містечку теж заслуговують її уваги. Як виявилося, ніхто в селищі і слова не може сказати проти колишнього голови району – якогось Райхеля. Його прізвище вимовляють із трепетом і жахом, але Оксану Симонову так просто не залякати! Вона не здригнулася, навіть коли до неї приїхали бандити... Дивіться в серіалі «Пелена» 1 серія, в які пригоди вже встигла вскочити журналістка.

Оксана хоче довести, що Райхель замішаний в темних справах.

Колишній голова району може відбирати у простих фермерів землі і підсилати своїх найманців - йому все сходить з рук. Оксана намагалася звертатися в поліцію, але все здобуті нею докази... незрозумілим чином зникли! Схоже, в смт Пелена не дуже добре із правосуддям. Журналістка зрозуміла, що їй доведеться розбиратися з цим каламутним справою без допомоги правоохоронців.

Оксана знайшла несподіваного союзника – нинішнього голову району Валерія Камишева.

Чоловік молодий, розумний і вельми привабливий. Симонова відразу ж відчула симпатію до свого нового знайомого. Більш того – Валерій розділяє її погляди. Він теж хоче вивести Райхеля на чисту воду. Тим більше, що у нинішнього голови є і особисті мотиви поквитатися зі своїм попередником... Дізнайтеся подробиці про минуле Валерія у кримінальній драмі «Пелена» 2 серія.

Поки Оксана шукає докази, її чоловік не знаходить собі місця.

Незважаючи на те, що пара близька до розлучення, Кирила дуже турбує доля дружини. Він навіть готовий вистежити її незаконним шляхом! Тим часом, прес-секретар Євгенія вирішила скористатися відсутністю законної дружини. Розлючений Кирило запросив колегу на побачення... Дивіться в серіалі «Пелена» 2 серія ефір СТБ від 22.04.2019, як чоловік і дружина ведуть себе в розлуці.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пелена» 1 серія.