Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Оксана опинилася під слідством
<p style="text-align:justify">У тихому-тихому місті під назвою Пелена почали відбуватися дуже дивні речі... То фермера хтось ледь живцем не спалив, то журналістці Оксані Симонової під двері посилку з погрозами підкинули. Далі – гірше.</p><p style="text-align:justify"><strong>Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/pelena">«Пелена»</a> 3 серія ефір СТБ від 23.04.2019 наполегливо працює над розкриттям корупційної схеми.</strong></p><p style="text-align:justify">Їй вдалося під виглядом екстрасенса пробратися в будинок до Ігоря Кузякіна і встановити там камеру спостереження. Терпіння журналістки було винагороджено: вона побачила суперечку між Ігорем і його дружиною Авророю. Нічого не знаючи про камеру, чоловік проговорився про свої зв'язки з Райхелем... Зрадівши, Оксана тут же відправила відео в поліцію. Тепер-то вони не можуть «втратити» докази – це незаперечний доказ провини! Так, у всякому разі, думала головна героїня серіалу «Пелена» 2 серія. Дивіться онлайн, що зробив доблесний офіцер поліції, отримавши файл.</p><p style="text-align:justify"><strong>Оксана написала матеріал для випуску газети «Вечірня Пелена».</strong></p><p style="text-align:justify">Це сталося! Незважаючи на «вигнання» в провінцію, журналістка змогла знайти ексклюзив, гідний передовиць будь-якої обласної газети. Так думала Оксана Симонова.</p><p style="text-align:justify">Головну героїню серіалу пелена 3 серія чекали погані новини і... звинувачення у вбивстві. Виявилося, що Ігор Кузякин незабаром після того спору з дружиною покінчив життя самогубством. Тепер поліція вважає, що саме нахабна міська кореспондентка довела Ігоря Кузякина до такого відчайдушного кроку. Чому? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Пелена» 3 серія онлайн.</p><p style="text-align:justify"><strong>Дізнавшись</strong><strong> про це, в Пелену тут же примчав чоловік Оксани.</strong></p><p style="text-align:justify">Кирило не може допустити, щоб його дружину посадили через безпідставні звинувачення. Він має намір дізнатися, хто справжній вбивця.</p><p style="text-align:justify">Тим часом, у Оксани з'явилася інша проблема. Вона вже сказала своєму новому другові Валерію, що розлучена. Поява чоловіка руйнує її легенду в пух і прах, а тут ще й дочка Даша почала ревнувати... Дивіться в серіалі «Пелена» 3 серія ефір СТБ від 23.04.2019, як головна героїня бореться зі злодіями і власними сімейними проблемами.</p><p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/pelena/sezon-1/seriya-2">«Пелена» 2 серія</a>.</p>

Оксана опинилася під слідством

Всі серії | Сезон 1

Оксана опинилася під слідством

У тихому-тихому місті під назвою Пелена почали відбуватися дуже дивні речі... То фермера хтось ледь живцем не спалив, то журналістці Оксані Симонової під двері посилку з погрозами підкинули. Далі – гірше.

Головна героїня серіалу «Пелена» 3 серія ефір СТБ від 23.04.2019 наполегливо працює над розкриттям корупційної схеми.

Їй вдалося під виглядом екстрасенса пробратися в будинок до Ігоря Кузякіна і встановити там камеру спостереження. Терпіння журналістки було винагороджено: вона побачила суперечку між Ігорем і його дружиною Авророю. Нічого не знаючи про камеру, чоловік проговорився про свої зв'язки з Райхелем... Зрадівши, Оксана тут же відправила відео в поліцію. Тепер-то вони не можуть «втратити» докази – це незаперечний доказ провини! Так, у всякому разі, думала головна героїня серіалу «Пелена» 2 серія. Дивіться онлайн, що зробив доблесний офіцер поліції, отримавши файл.

Оксана написала матеріал для випуску газети «Вечірня Пелена».

Це сталося! Незважаючи на «вигнання» в провінцію, журналістка змогла знайти ексклюзив, гідний передовиць будь-якої обласної газети. Так думала Оксана Симонова.

Головну героїню серіалу пелена 3 серія чекали погані новини і... звинувачення у вбивстві. Виявилося, що Ігор Кузякин незабаром після того спору з дружиною покінчив життя самогубством. Тепер поліція вважає, що саме нахабна міська кореспондентка довела Ігоря Кузякина до такого відчайдушного кроку. Чому? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Пелена» 3 серія онлайн.

Дізнавшись про це, в Пелену тут же примчав чоловік Оксани.

Кирило не може допустити, щоб його дружину посадили через безпідставні звинувачення. Він має намір дізнатися, хто справжній вбивця.

Тим часом, у Оксани з'явилася інша проблема. Вона вже сказала своєму новому другові Валерію, що розлучена. Поява чоловіка руйнує її легенду в пух і прах, а тут ще й дочка Даша почала ревнувати... Дивіться в серіалі «Пелена» 3 серія ефір СТБ від 23.04.2019, як головна героїня бореться зі злодіями і власними сімейними проблемами.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пелена» 2 серія.