Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Таємниця смерті нареченої Камишева та зникнення Даші
<p style="text-align:justify">Кохання можливе у будь-якому віці! Оксана погодилася поїхати на дачу разом із Валерієм, а її мама не на жарт переживає через стосунки з Владленом Никифоровичем. Даша не проти, якщо її бабуся обзаведеться залицяльником, а ось мама... Маму дівчинка готова бачити тільки поруч з татом.</p><p style="text-align:justify"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/pelena">«Пелена»</a> 5 серія ефір СТБ від 24.04.2019 розігралися шекспірівські пристрасті.</strong></p><p style="text-align:justify">Навіть після того, як Кирило влаштував сцену перед Оксаною і Валерою, журналістка не змінила свою думку про голову району. Їй, як і раніше, подобається її новий знайомий. По доброті душевній вона навіть організувала ексгумацію трупа покійної нареченої Валерія. Дивіться в серіалі «Пелена» 5 серія, як Валера поставився до такого «подарунку».</p><p style="text-align:justify"><strong>Виявилося, що Оксана завелася з розслідуванням вбивства Насті не дарма.</strong></p><p style="text-align:justify">Результати ексгумації показали, що дівчина не потонула, як вважав Валерій – Настю вбили! Які нові докази знайшлися в цій справі? Як вбивство дівчини пов'язане зі смертю Ігоря Кузякина? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться 5 серію кримінальної мелодрами «Пелена» прямо зараз.</p><p style="text-align:justify"><strong>Мама Оксани переживає через те, що відкинула Владлена Никифоровича.</strong></p><p style="text-align:justify">Катерині Захарівні по-справжньому подобається головний редактор газети «Вечірня Пелена». За порадою подруги вона вирішила дати чоловікові ще один шанс, проте не все виявилося так просто... Катерина застала чоловіка своєї мрії разом з іншою жінкою! Дивіться в серіалі «Пелена» 5 серія, через які любовні страждання проходить мама головної героїні.</p><p style="text-align:justify"><strong>Оксана вважає, що між нею і чоловіком все скінчено.</strong></p><p style="text-align:justify">Вона поїхала на дачу разом з Валерієм. Зрештою, не можна ж любити одного і того ж чоловіка все життя? Журналістка вирішила забути про Кирила і дати шанс новим стосункам. А ось доньці Оксани не дуже подобаються поспішні рішення матері. Даша дуже хоче, щоб її батьки помирилися. Спільна поїздка Оксани і Валерія стала останньою краплею для дівчинки – вона вирішила втекти. Та тільки чи можна помирити батьків таким способом? Дивіться в серіалі «Пелена» 5 серія ефір СТБ від 24.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p><p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/pelena/sezon-1/seriya-4">«Пелена» 4 серія</a>.</p>

Таємниця смерті нареченої Камишева та зникнення Даші

Всі серії | Сезон 1

Таємниця смерті нареченої Камишева та зникнення Даші

Кохання можливе у будь-якому віці! Оксана погодилася поїхати на дачу разом із Валерієм, а її мама не на жарт переживає через стосунки з Владленом Никифоровичем. Даша не проти, якщо її бабуся обзаведеться залицяльником, а ось мама... Маму дівчинка готова бачити тільки поруч з татом.

У серіалі «Пелена» 5 серія ефір СТБ від 24.04.2019 розігралися шекспірівські пристрасті.

Навіть після того, як Кирило влаштував сцену перед Оксаною і Валерою, журналістка не змінила свою думку про голову району. Їй, як і раніше, подобається її новий знайомий. По доброті душевній вона навіть організувала ексгумацію трупа покійної нареченої Валерія. Дивіться в серіалі «Пелена» 5 серія, як Валера поставився до такого «подарунку».

Виявилося, що Оксана завелася з розслідуванням вбивства Насті не дарма.

Результати ексгумації показали, що дівчина не потонула, як вважав Валерій – Настю вбили! Які нові докази знайшлися в цій справі? Як вбивство дівчини пов'язане зі смертю Ігоря Кузякина? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться 5 серію кримінальної мелодрами «Пелена» прямо зараз.

Мама Оксани переживає через те, що відкинула Владлена Никифоровича.

Катерині Захарівні по-справжньому подобається головний редактор газети «Вечірня Пелена». За порадою подруги вона вирішила дати чоловікові ще один шанс, проте не все виявилося так просто... Катерина застала чоловіка своєї мрії разом з іншою жінкою! Дивіться в серіалі «Пелена» 5 серія, через які любовні страждання проходить мама головної героїні.

Оксана вважає, що між нею і чоловіком все скінчено.

Вона поїхала на дачу разом з Валерієм. Зрештою, не можна ж любити одного і того ж чоловіка все життя? Журналістка вирішила забути про Кирила і дати шанс новим стосункам. А ось доньці Оксани не дуже подобаються поспішні рішення матері. Даша дуже хоче, щоб її батьки помирилися. Спільна поїздка Оксани і Валерія стала останньою краплею для дівчинки – вона вирішила втекти. Та тільки чи можна помирити батьків таким способом? Дивіться в серіалі «Пелена» 5 серія ефір СТБ від 24.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пелена» 4 серія.