Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Валерій Камишев – корупціонер?
<p style="text-align:justify">Найбільше всього на світі Оксана ненавидить брехню. Вперше за весь час перебування в Пелені журналістка засумнівалася у Валерії.</p><p style="text-align:justify">Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/pelena">«Пелена»</a> 6 серія ефір СТБ від 24.04.2019 – непоправна ідеалістка і борець за справедливість. Але що робити, якщо тебе обманюють навіть найближчі люди?</p><p style="text-align:justify"><strong>Оксана і Кирило кинулися на пошуки дочки.</strong></p><p style="text-align:justify">Даша вирішила помирити батьків і втекла з дому. Оксана і Кирило збилися з ніг, розшукуючи дівчинку по всій окрузі. Весь цей час Даша ховалася в редакції «Вечірньої Пелени». Владлен Никифорович знайшов дівчинку і відразу ж подзвонив Катерині Захарівні, але та не відповідала на його дзвінки... Дивіться в серіалі «Пелена» 6 серія, як дівчинку повертали додому.</p><p style="text-align:justify"><strong>Після цього випадку Оксана задумалася про те, чи не поспішила вона з Валерієм.</strong></p><p style="text-align:justify">Даша однозначно проти того, щоб її мама почала зустрічатися з іншими чоловіками. У разі розлучення батьків, дівчинка хоче жити з батьком. Ця ситуація виявилася дуже складною і для Оксани, і для Кирила, і для їхньої дочки... Дивіться детальніше в серіалі «Пелена» 6 серія.</p><p style="text-align:justify"><strong>Кирило отримав докази того, що Валерій Камишев – корупціонер.</strong></p><p style="text-align:justify">Майор тут же пожвавився: йому представився ще один шанс довести, що новий залицяльник його дружини – не такий вже чудовий хлопець, як усі говорять. В першу чергу, звичайно ж, він хоче довести це Оксані... Симонова не вірить, що той Валера, якого вона знає, міг провертати якісь темні справи. Вона навіть уклала з чоловіком дуже пікантне парі. На що посперечалося подружжя? Хто програв, і яким чином відплачував борг? Дивіться в серіалі «Пелена» 6 серія онлайн.</p><p style="text-align:justify">Тим часом, Райхель зрозумів, що міська кореспондентка представляє для нього загрозу.</p><p style="text-align:justify">Колишній глава району вирішив дізнатися все про слабкі місця Оксани Симонової. Що він виявив? Хто з близьких людей журналістки опинився під загрозою? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Пелена» 6 серія від 24.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p><p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/pelena/sezon-1/seriya-5">«Пелена» 5 серія</a>.</p>

Валерій Камишев – корупціонер?

Всі серії | Сезон 1

Валерій Камишев – корупціонер?

Найбільше всього на світі Оксана ненавидить брехню. Вперше за весь час перебування в Пелені журналістка засумнівалася у Валерії.

Головна героїня серіалу «Пелена» 6 серія ефір СТБ від 24.04.2019 – непоправна ідеалістка і борець за справедливість. Але що робити, якщо тебе обманюють навіть найближчі люди?

Оксана і Кирило кинулися на пошуки дочки.

Даша вирішила помирити батьків і втекла з дому. Оксана і Кирило збилися з ніг, розшукуючи дівчинку по всій окрузі. Весь цей час Даша ховалася в редакції «Вечірньої Пелени». Владлен Никифорович знайшов дівчинку і відразу ж подзвонив Катерині Захарівні, але та не відповідала на його дзвінки... Дивіться в серіалі «Пелена» 6 серія, як дівчинку повертали додому.

Після цього випадку Оксана задумалася про те, чи не поспішила вона з Валерієм.

Даша однозначно проти того, щоб її мама почала зустрічатися з іншими чоловіками. У разі розлучення батьків, дівчинка хоче жити з батьком. Ця ситуація виявилася дуже складною і для Оксани, і для Кирила, і для їхньої дочки... Дивіться детальніше в серіалі «Пелена» 6 серія.

Кирило отримав докази того, що Валерій Камишев – корупціонер.

Майор тут же пожвавився: йому представився ще один шанс довести, що новий залицяльник його дружини – не такий вже чудовий хлопець, як усі говорять. В першу чергу, звичайно ж, він хоче довести це Оксані... Симонова не вірить, що той Валера, якого вона знає, міг провертати якісь темні справи. Вона навіть уклала з чоловіком дуже пікантне парі. На що посперечалося подружжя? Хто програв, і яким чином відплачував борг? Дивіться в серіалі «Пелена» 6 серія онлайн.

Тим часом, Райхель зрозумів, що міська кореспондентка представляє для нього загрозу.

Колишній глава району вирішив дізнатися все про слабкі місця Оксани Симонової. Що він виявив? Хто з близьких людей журналістки опинився під загрозою? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Пелена» 6 серія від 24.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пелена» 5 серія.