Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сімейний шантаж і ще одна смерть у Пелені
<p style="text-align:justify">Кирило зовсім перестав розуміти дружину. Вона його то любить, то ненавидить, і так по колу... Особисті проблеми подружжя почали впливати на їх роботу. Як розділити особисте та професійне, коли це здається неможливим?</p><p style="text-align:justify"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/pelena">«Пелена»</a> 7 серія ефір СТБ від 24.04.2019 тривають пошуки маніяка-хіміка, який вбив Ігоря Кузякина і наречену Валерія Камишева.</strong></p><p style="text-align:justify">В ході слідства з'ясувалося, що речовина в крові жертв – не наркотик. Що використовував вбивця? У 7 серії кримінальної мелодрами «Пелена» з'ясувалися нові подробиці.</p><p style="text-align:justify"><strong>До Оксани прийшов Райхель власною персоною.</strong></p><p style="text-align:justify">Колишній глава району прямо сказав Оксані, що вона даремно написала розгромну статтю про Камишева-корупціонера. Райхель спеціально підставив свого наступника. І якщо Оксана продовжить своє журналістське розслідування, Камишеву доведеться туго. Дивіться в серіалі «Пелена» 7 серія, перед яким непростим вибором опинилася Симонова.</p><p style="text-align:justify"><strong>Райхель – не єдиний, хто вирішив шантажувати кореспондентку.</strong></p><p style="text-align:justify">Після зустрічі з колишнім главою району Оксана тут же кинулася до чоловіка – розповісти, що він звинуватив Камишева даремно. Однак майор поліції Кирило Симонов не вірить, що можна «випадково» стати учасником корупційної схеми. Він поставив дружині умову: вона повинна триматися від Валерія подалі. Якщо Оксана не послухається, її новий залицяльник відразу опиниться у в'язниці. Головна героїня серіалу «Пелена» ніяк не очікувала відвертого шантажу від людини, з якою вона провела половину життя. Це була не єдине вимога Кирила… Дивіться в серіалі «Пелена» 7 серія, що ще має зробити Оксана, щоб врятувати Валерія від в'язниці.</p><p style="text-align:justify">Чи можна зберегти сім'ю, роблячи боляче близькій людині? Що робити Оксані, яка опинилася між двох вогнів?</p><p style="text-align:justify">На цьому проблеми не закінчилися – в Пелені виявили ще один труп... Що діється в цьому маленькому містечку, як зупинити низку смертей? Дивіться кримінальну мелодраму «Пелена» 7 серія ефір СТБ від 24.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p><p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/pelena/sezon-1/seriya-6">«Пелена» 6 серія</a>.</p>

Сімейний шантаж і ще одна смерть у Пелені

Всі серії | Сезон 1

Сімейний шантаж і ще одна смерть у Пелені

Кирило зовсім перестав розуміти дружину. Вона його то любить, то ненавидить, і так по колу... Особисті проблеми подружжя почали впливати на їх роботу. Як розділити особисте та професійне, коли це здається неможливим?

У серіалі «Пелена» 7 серія ефір СТБ від 24.04.2019 тривають пошуки маніяка-хіміка, який вбив Ігоря Кузякина і наречену Валерія Камишева.

В ході слідства з'ясувалося, що речовина в крові жертв – не наркотик. Що використовував вбивця? У 7 серії кримінальної мелодрами «Пелена» з'ясувалися нові подробиці.

До Оксани прийшов Райхель власною персоною.

Колишній глава району прямо сказав Оксані, що вона даремно написала розгромну статтю про Камишева-корупціонера. Райхель спеціально підставив свого наступника. І якщо Оксана продовжить своє журналістське розслідування, Камишеву доведеться туго. Дивіться в серіалі «Пелена» 7 серія, перед яким непростим вибором опинилася Симонова.

Райхель – не єдиний, хто вирішив шантажувати кореспондентку.

Після зустрічі з колишнім главою району Оксана тут же кинулася до чоловіка – розповісти, що він звинуватив Камишева даремно. Однак майор поліції Кирило Симонов не вірить, що можна «випадково» стати учасником корупційної схеми. Він поставив дружині умову: вона повинна триматися від Валерія подалі. Якщо Оксана не послухається, її новий залицяльник відразу опиниться у в'язниці. Головна героїня серіалу «Пелена» ніяк не очікувала відвертого шантажу від людини, з якою вона провела половину життя. Це була не єдине вимога Кирила… Дивіться в серіалі «Пелена» 7 серія, що ще має зробити Оксана, щоб врятувати Валерія від в'язниці.

Чи можна зберегти сім'ю, роблячи боляче близькій людині? Що робити Оксані, яка опинилася між двох вогнів?

На цьому проблеми не закінчилися – в Пелені виявили ще один труп... Що діється в цьому маленькому містечку, як зупинити низку смертей? Дивіться кримінальну мелодраму «Пелена» 7 серія ефір СТБ від 24.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пелена» 6 серія.