Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чоловік викрав власного сина: історія Романа
<p>Симпатична пара з дуже розумною дитиною підкорила серце провідниці Олі буквально за пару хвилин. Однак потім виявилося, що з цією милою родиною далеко не все так просто.</p> <p><strong>Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/provodnitsa">Провідниця</a> 2 серія випадково стала свідком... викрадення!</strong></p> <p>Оля відразу звернула увагу на щасливу сім'ю, що сіла в її вагон. Вона навіть вирішила пригостити дитину малиною. Ось із цього-то і почалися її проблеми...</p> <p>Оля випадково підслухала розмову «батьків» хлопчика і дізналася, що батько просто вкрав цю дитину у своєї дружини! Звичайно, Ольга збиралася викликати поліцію, але їй не дали: чоловік силоміць затягнув її в купе. Парочка викрадачів пообіцяла пояснити ситуацію. Дивіться їх історію в серіалі Провідниця 2 серія.</p> <p><strong>Роман – так звуть батька-викрадача - розповів про свою ситуацію.</strong></p> <p>У нього була чудова міцна сім'я. Роман працював таксистом, так що гроші лопатою не гріб, але заробіток був стабільний.</p> <p>У якийсь момент Рома зробив фатальну помилку - він набрав кредитів і опинився по вуха в боргах. Знайомий допоміг йому вибратися з цієї ситуації. Здавалося б, все обійшлося, але благодійник зажадав відповідну послугу... У якийсь момент Ярослав прийшов і попросив у Романа заховати зброю в його гаражі. Дивіться в серіалі Провідниця 2 серія, що з цього вийшло.</p> <p><strong>Теща завжди пиляла Романа за те, що він мало заробляє. Більш того, вона постійно нагадувала про це своїй дочці.</strong></p> <p>Ліза щосили захищала свого чоловіка перед матір'ю. Але потім син Роми і Лізи розбив планшет іншого хлопчика, і його батьки зажадали компенсації. Намагаючись добути гроші, Роман вляпався в великі неприємності, і його дружина остаточно розчарувалася в горе-чоловікові. Дивіться в серіалі Провідниця 2 серія на сайті Teleportal.ua, як склалася доля Романа і його сім'ї.</p> <p>Що тепер робити Олі, яка дізналася правду про викрадачів? Як склалася доля Романа і його сина? І що за жінка подорожує разом з ним, якщо це не мама хлопчика? Дізнайтеся в серіалі Провідниця 2 серія!</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/provodnitsa/2018/vypusk-1">Провідниця 1 серія</a></p>

Чоловік викрав власного сина: історія Романа

Чоловік викрав власного сина: історія Романа

Симпатична пара з дуже розумною дитиною підкорила серце провідниці Олі буквально за пару хвилин. Однак потім виявилося, що з цією милою родиною далеко не все так просто.

Головна героїня серіалу Провідниця 2 серія випадково стала свідком... викрадення!

Оля відразу звернула увагу на щасливу сім'ю, що сіла в її вагон. Вона навіть вирішила пригостити дитину малиною. Ось із цього-то і почалися її проблеми...

Оля випадково підслухала розмову «батьків» хлопчика і дізналася, що батько просто вкрав цю дитину у своєї дружини! Звичайно, Ольга збиралася викликати поліцію, але їй не дали: чоловік силоміць затягнув її в купе. Парочка викрадачів пообіцяла пояснити ситуацію. Дивіться їх історію в серіалі Провідниця 2 серія.

Роман – так звуть батька-викрадача - розповів про свою ситуацію.

У нього була чудова міцна сім'я. Роман працював таксистом, так що гроші лопатою не гріб, але заробіток був стабільний.

У якийсь момент Рома зробив фатальну помилку - він набрав кредитів і опинився по вуха в боргах. Знайомий допоміг йому вибратися з цієї ситуації. Здавалося б, все обійшлося, але благодійник зажадав відповідну послугу... У якийсь момент Ярослав прийшов і попросив у Романа заховати зброю в його гаражі. Дивіться в серіалі Провідниця 2 серія, що з цього вийшло.

Теща завжди пиляла Романа за те, що він мало заробляє. Більш того, вона постійно нагадувала про це своїй дочці.

Ліза щосили захищала свого чоловіка перед матір'ю. Але потім син Роми і Лізи розбив планшет іншого хлопчика, і його батьки зажадали компенсації. Намагаючись добути гроші, Роман вляпався в великі неприємності, і його дружина остаточно розчарувалася в горе-чоловікові. Дивіться в серіалі Провідниця 2 серія на сайті Teleportal.ua, як склалася доля Романа і його сім'ї.

Що тепер робити Олі, яка дізналася правду про викрадачів? Як склалася доля Романа і його сина? І що за жінка подорожує разом з ним, якщо це не мама хлопчика? Дізнайтеся в серіалі Провідниця 2 серія!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Провідниця 1 серія