Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Рак, зрада чоловіка і весілля дочки: історія Алли
<p>Провідниця Оля часто ставала мимовільним свідком радісних і сумних моментів у житті інших людей. Цього разу вона застала зворушливу сцену примирення між чоловіком і дружиною. Та тільки жінка, схоже, не дуже зраділа чоловіку, який вирішив до неї повернутися...</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/provodnitsa">Провідниця</a> 3 серія Оля побачила воістину ідилічну картину: винний чоловік наздогнав свою дружину з букетом квітів, встав на коліна і розповів їй про свою любов. Розчулена Оля запросила жінку в своє купе. І ось, що вона почула...</p> <p><strong>Алла розповіла свою сумну історію.</strong></p> <p>Їй 45, і вона смертельно хвора. Але у Алли немає часу шкодувати себе, плакати, голосити - вся сім'я залежить від неї. Зосереджений чоловік практично нічого не заробляє, а дочка поїхала до столиці, мріючи стати моделлю.</p> <p>Алла теж грошей лопатою не гребе. Вона - викладач англійської мови, і майже всі її заощадження пішли на операцію і хіміотерапію.</p> <p>Одного разу вдень вона повернулася додому раніше і застала чоловіка з коханкою. Дивіться сімейну драму героїні в серіалі Провідниця 3 серія.</p> <p><strong>Алла і її чоловік благополучно розлучилися, і знати б один одного не знали, коли їх дочка раптом... повідомила, що виходить заміж!</strong></p> <p>У серіалі Провідниця 3 серія Алла розповіла Олі про те, що у неї не було грошей навіть на весільну сукню для коханої Іринки. До того ж, вона випадково в'їхала в шикарну машину якогось багатія! На шию Аллі впав ще і борг за ремонт.</p> <p><strong>Алла і її чоловік вирішили не розповідати їй про те, що їх шлюб розпався.</strong></p> <p>Вони приїхали на весілля, як ні в чому не бувало. Напившись, чоловік Алли почав прилюдно дзвонити своїй коханці. Сама Алла зрозуміла, що почала відчувати теплі почуття до батька нареченого... який виявився тим самим багатієм, машину якого вона так необережно протаранила!</p> <p>Чому чоловік раптом вирішив повернутися до Алли? Чи знайшла вона нову любов? Дивіться в серіалі Провідниця 3 серія на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/provodnitsa/2018/vypusk-2">Провідниця 2 серія</a></p>

Рак, зрада чоловіка і весілля дочки: історія Алли

Рак, зрада чоловіка і весілля дочки: історія Алли

Провідниця Оля часто ставала мимовільним свідком радісних і сумних моментів у житті інших людей. Цього разу вона застала зворушливу сцену примирення між чоловіком і дружиною. Та тільки жінка, схоже, не дуже зраділа чоловіку, який вирішив до неї повернутися...

У серіалі Провідниця 3 серія Оля побачила воістину ідилічну картину: винний чоловік наздогнав свою дружину з букетом квітів, встав на коліна і розповів їй про свою любов. Розчулена Оля запросила жінку в своє купе. І ось, що вона почула...

Алла розповіла свою сумну історію.

Їй 45, і вона смертельно хвора. Але у Алли немає часу шкодувати себе, плакати, голосити - вся сім'я залежить від неї. Зосереджений чоловік практично нічого не заробляє, а дочка поїхала до столиці, мріючи стати моделлю.

Алла теж грошей лопатою не гребе. Вона - викладач англійської мови, і майже всі її заощадження пішли на операцію і хіміотерапію.

Одного разу вдень вона повернулася додому раніше і застала чоловіка з коханкою. Дивіться сімейну драму героїні в серіалі Провідниця 3 серія.

Алла і її чоловік благополучно розлучилися, і знати б один одного не знали, коли їх дочка раптом... повідомила, що виходить заміж!

У серіалі Провідниця 3 серія Алла розповіла Олі про те, що у неї не було грошей навіть на весільну сукню для коханої Іринки. До того ж, вона випадково в'їхала в шикарну машину якогось багатія! На шию Аллі впав ще і борг за ремонт.

Алла і її чоловік вирішили не розповідати їй про те, що їх шлюб розпався.

Вони приїхали на весілля, як ні в чому не бувало. Напившись, чоловік Алли почав прилюдно дзвонити своїй коханці. Сама Алла зрозуміла, що почала відчувати теплі почуття до батька нареченого... який виявився тим самим багатієм, машину якого вона так необережно протаранила!

Чому чоловік раптом вирішив повернутися до Алли? Чи знайшла вона нову любов? Дивіться в серіалі Провідниця 3 серія на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Провідниця 2 серія