Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Провідниця проти злодіїв: Оля потрапила в халепу
<p>У вагоні Олі їхала підозріла компанія чоловіків. Провідниця хотіла подзвонити в поліцію, але... чи не постраждає заручник?</p> <p><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/provodnitsa">Провідниця</a> 5 серія Оля і всі інші пасажири її вагона опинилися у смертельній небезпеці!</strong></p> <p>Олі відразу не сподобалася компанія картярів в одному з купе - чоловіки виглядали підозріло. А коли вона випадково підслухала їхню розмову, всі сумніви розвіялися: в її вагоні їде банда злочинців.</p> <p>Один з пасажирів цього купе поводився не так, як інші. Оля тут же здогадалася, що чоловіка тримають в заручниках. Вона почула, як один з викрадачів пообіцяв розправитися з якоюсь жінкою, якщо Гліб - так він назвав бранця - не буде вести себе тихо. Дивіться найхвилюючу 5 серію проекту Провідниця!</p> <p>Глібу вдалося вислизнути з купе під приводом того, що йому потрібно забрати у провідниці здачу. Стурбована Оля тут же запропонувала чоловікові свою допомогу, але він заборонив їй викликати поліцію. Адже, якщо щось піде не так, в небезпеці опиняться всі його улюблені люди...</p> <p><strong>Гліб встиг розповісти Олі свою історію.</strong></p> <p>Його не можна назвати безневинною жертвою, адже Гліб - теж злочинець. Правда, після останнього тюремного терміну він пообіцяв собі більше ніколи не повертатися на криву доріжку.</p> <p>Повернувшись з колонії, Гліб дізнався, що його батько помер. Він відправився в гості до коханої сестри, але та відмовилася з ним розмовляти і навіть не пустила недолугого братика до племінників. Дивіться подробиці його історії в серіалі Провідниця 5 серія!</p> <p>Здавалося б, життя Гліба після тюрми втратила сенс. Але потім він зустрів Настю...</p> <p>Він врятував дівчину від буйного колишнього чоловіка. Гліб постраждав під час цієї сутички, і дівчина зі співчуття вирішила йому допомогти. Згодом між ними виникли почуття ...</p> <p>Що зробила Оля, почувши історію свого незвичайного пасажира? Що сталося з Настею? Дивіться в серіалі Провідниця 5 серія на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/provodnitsa/2018/vypusk-4">Провідниця 4 серія</a></p>

Провідниця проти злодіїв: Оля потрапила в халепу

Провідниця проти злодіїв: Оля потрапила в халепу

У вагоні Олі їхала підозріла компанія чоловіків. Провідниця хотіла подзвонити в поліцію, але... чи не постраждає заручник?

У серіалі Провідниця 5 серія Оля і всі інші пасажири її вагона опинилися у смертельній небезпеці!

Олі відразу не сподобалася компанія картярів в одному з купе - чоловіки виглядали підозріло. А коли вона випадково підслухала їхню розмову, всі сумніви розвіялися: в її вагоні їде банда злочинців.

Один з пасажирів цього купе поводився не так, як інші. Оля тут же здогадалася, що чоловіка тримають в заручниках. Вона почула, як один з викрадачів пообіцяв розправитися з якоюсь жінкою, якщо Гліб - так він назвав бранця - не буде вести себе тихо. Дивіться найхвилюючу 5 серію проекту Провідниця!

Глібу вдалося вислизнути з купе під приводом того, що йому потрібно забрати у провідниці здачу. Стурбована Оля тут же запропонувала чоловікові свою допомогу, але він заборонив їй викликати поліцію. Адже, якщо щось піде не так, в небезпеці опиняться всі його улюблені люди...

Гліб встиг розповісти Олі свою історію.

Його не можна назвати безневинною жертвою, адже Гліб - теж злочинець. Правда, після останнього тюремного терміну він пообіцяв собі більше ніколи не повертатися на криву доріжку.

Повернувшись з колонії, Гліб дізнався, що його батько помер. Він відправився в гості до коханої сестри, але та відмовилася з ним розмовляти і навіть не пустила недолугого братика до племінників. Дивіться подробиці його історії в серіалі Провідниця 5 серія!

Здавалося б, життя Гліба після тюрми втратила сенс. Але потім він зустрів Настю...

Він врятував дівчину від буйного колишнього чоловіка. Гліб постраждав під час цієї сутички, і дівчина зі співчуття вирішила йому допомогти. Згодом між ними виникли почуття ...

Що зробила Оля, почувши історію свого незвичайного пасажира? Що сталося з Настею? Дивіться в серіалі Провідниця 5 серія на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Провідниця 4 серія