Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Лариса вигадує легенду про сім'ю спадкових дворян
<p style="text-align:justify">Яка дівчинка не мріє побути хоча б один день принцесою або герцогинею? Відповідь – героїня серіалу «Рецепт кохання» Лариса. Дворянський титул сам приплив до неї в руки! І тепер дівчина не знає, як же йому відповідати та що сказати майбутньому свекру про своє посереднє родове коріннях.</p><p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/retsept-lyubvi">«Рецепт кохання» </a>1 серія від 10.07.2019 поспішай познайомиться з двома головними закоханими – Ларисою й Антоном. Хлопець - директор фабрики, а дівчина – начальник відділу маркетингу. Герої цілий рік крутили таємний службовий роман на великому меблевому виробництві! Справа, цілком очікувано, дійшла до весілля. Лариса раділа й була в захваті: нарешті, вони з коханим оформлять стосунки. Загальному щастю та хеппі енду нічого не заважало... Поки героїня не дізналася, що її наречений – спадковий дворянин.</p><p style="text-align:justify">І навіть це не збентежило Ларису, а додало відносинам атмосфери казковості. Але диво тривало рівно до того моменту, поки в 1 серії «Рецепт кохання» дівчина не познайомилася з майбутнім свекром – сером Едуардом. Він зв'язався з нареченим і нареченою по інтернету, тому що від самого народження живе в Лондоні і навіть чути не хоче про візит у Росію, звідки його дідусь утік від більшовиків. Під час розмови Лариса зрозуміла, що Едуард Андрійович дуже серйозно ставиться до дворянського титулу та не має наміру приймати в сім'ю людину «з вулиці». Героїня серіалу «Рецепт кохання» в одну мить приймає рішення – збрехати. І розповідає чоловікові неймовірну байку про її знатний род. Уява потягнула її занадто далеко від істини...</p><p style="text-align:justify">Нічого, головне, переконливо й ніхто не засмучений. А правду сер Едуард все одно ніколи не дізнається, бо зрікся приїжджати до Росії. Однак героїня не розрахувала, що її розповідь у серіалі «Рецепт кохання» 1 серія буде настільки барвиста, що змусить свекра передумати!</p><p style="text-align:justify"> </p><p style="text-align:justify"><strong>Що ж тепер буде робити Лариса, коли її знатний майбутній свекор приїде до країни? Дивись онлайн серіал «Рецепт кохання» 1 серія разом із Teleportal.ua.</strong></p><p style="text-align:justify"><strong><span style="font-size:12px">Більше інформації про серіал СТБ <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/retsept-lyubvi">«Рецепт кохання»</a> читай за посиланням.</span></strong></p>

Лариса вигадує легенду про сім'ю спадкових дворян

Лариса вигадує легенду про сім'ю спадкових дворян

Яка дівчинка не мріє побути хоча б один день принцесою або герцогинею? Відповідь – героїня серіалу «Рецепт кохання» Лариса. Дворянський титул сам приплив до неї в руки! І тепер дівчина не знає, як же йому відповідати та що сказати майбутньому свекру про своє посереднє родове коріннях.

У серіалі «Рецепт кохання» 1 серія від 10.07.2019 поспішай познайомиться з двома головними закоханими – Ларисою й Антоном. Хлопець - директор фабрики, а дівчина – начальник відділу маркетингу. Герої цілий рік крутили таємний службовий роман на великому меблевому виробництві! Справа, цілком очікувано, дійшла до весілля. Лариса раділа й була в захваті: нарешті, вони з коханим оформлять стосунки. Загальному щастю та хеппі енду нічого не заважало... Поки героїня не дізналася, що її наречений – спадковий дворянин.

І навіть це не збентежило Ларису, а додало відносинам атмосфери казковості. Але диво тривало рівно до того моменту, поки в 1 серії «Рецепт кохання» дівчина не познайомилася з майбутнім свекром – сером Едуардом. Він зв'язався з нареченим і нареченою по інтернету, тому що від самого народження живе в Лондоні і навіть чути не хоче про візит у Росію, звідки його дідусь утік від більшовиків. Під час розмови Лариса зрозуміла, що Едуард Андрійович дуже серйозно ставиться до дворянського титулу та не має наміру приймати в сім'ю людину «з вулиці». Героїня серіалу «Рецепт кохання» в одну мить приймає рішення – збрехати. І розповідає чоловікові неймовірну байку про її знатний род. Уява потягнула її занадто далеко від істини...

Нічого, головне, переконливо й ніхто не засмучений. А правду сер Едуард все одно ніколи не дізнається, бо зрікся приїжджати до Росії. Однак героїня не розрахувала, що її розповідь у серіалі «Рецепт кохання» 1 серія буде настільки барвиста, що змусить свекра передумати!

 

Що ж тепер буде робити Лариса, коли її знатний майбутній свекор приїде до країни? Дивись онлайн серіал «Рецепт кохання» 1 серія разом із Teleportal.ua.

Більше інформації про серіал СТБ «Рецепт кохання» читай за посиланням.