Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Сер Едуард знайомиться із сім'єю майбутньої невістки
<p style="text-align:justify">Ну що, валізи зібрані, слуги отримали останні інструкції, а таксі вже чекає біля порога – Едуард Андрійович вилітає в Росію!</p><p style="text-align:justify">І поки свекор сідає на літак, Лариса в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/retsept-lyubvi">«Рецепт кохання»</a> 2 серія від 10.07.2019 божеволіє від нервів. Тепер їй доведеться по-справжньому інсценувати своє дворянське життя та перетворити маму Параску із свинофермера в леді! Щоб не впасти в бруд обличчям і сподобатися серу Едуарду, вона бере в оренду величезний маєток за містом, наймає кухарку та дворецького і навіть запрошує стилістів! Здається, Параска Іванівна ніколи не відчувала себе красивіше! Сукня, підбори, дорогі намиста – героїня «Рецепту кохання» 2 серія продумала все.</p><p style="text-align:justify">Едуард Андрійович вражений маєтком. А Лариса із запалом придумує одну брехню за іншою: раптово в її сім'ї з'явилися стайні, псарні, каретний сарай, будиночок для прислуги і найнеймовірніше – села з кріпаками. Шкода тільки, «революція зруйнувала все». Безумовно, Лариса знає, що хотів би почути чоловік, чиї предки втекли з країни від більшовиків. У серіалі «Рецепт кохання» і в Параски Іванівни з'явився вигаданий чоловік – трагічно загиблий моряк військового флоту.</p><p style="text-align:justify">Дивись онлайн серіал «Рецепт кохання»: що ще сталося під час візиту сера Едуарда? І як далі розвивалася комедія?</p><p style="text-align:justify">Здається, дворянин підкорений красою і розумом Параски Іванівни. Вона вразила його тонкими знаннями технології виробництва бекону, а він у відповідь заінтригував її розповіддю про меблеве виробництво: «Неправильно висушив деревину, і все!»</p><p style="text-align:justify">Чудовий вечір проходив досить гладко, поки його не перервали пологи свиноматки!</p><p style="text-align:justify"> </p><p style="text-align:justify"><strong>Дивись онлайн продовження сімейної комедії «Рецепт кохання» 2 серія разом із Teleportal.ua.</strong></p><p style="text-align:justify"><strong>Пропустив попередню серію? Дізнайся, як зав'язалася вся «дворянська історія» - переходь за посиланням і дивись онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/retsept-lyubvi/2017/vypusk-1">«Рецепт кохання» 1 серія</a>.</strong></p>

Сер Едуард знайомиться із сім'єю майбутньої невістки

Сер Едуард знайомиться із сім'єю майбутньої невістки

Ну що, валізи зібрані, слуги отримали останні інструкції, а таксі вже чекає біля порога – Едуард Андрійович вилітає в Росію!

І поки свекор сідає на літак, Лариса в серіалі «Рецепт кохання» 2 серія від 10.07.2019 божеволіє від нервів. Тепер їй доведеться по-справжньому інсценувати своє дворянське життя та перетворити маму Параску із свинофермера в леді! Щоб не впасти в бруд обличчям і сподобатися серу Едуарду, вона бере в оренду величезний маєток за містом, наймає кухарку та дворецького і навіть запрошує стилістів! Здається, Параска Іванівна ніколи не відчувала себе красивіше! Сукня, підбори, дорогі намиста – героїня «Рецепту кохання» 2 серія продумала все.

Едуард Андрійович вражений маєтком. А Лариса із запалом придумує одну брехню за іншою: раптово в її сім'ї з'явилися стайні, псарні, каретний сарай, будиночок для прислуги і найнеймовірніше – села з кріпаками. Шкода тільки, «революція зруйнувала все». Безумовно, Лариса знає, що хотів би почути чоловік, чиї предки втекли з країни від більшовиків. У серіалі «Рецепт кохання» і в Параски Іванівни з'явився вигаданий чоловік – трагічно загиблий моряк військового флоту.

Дивись онлайн серіал «Рецепт кохання»: що ще сталося під час візиту сера Едуарда? І як далі розвивалася комедія?

Здається, дворянин підкорений красою і розумом Параски Іванівни. Вона вразила його тонкими знаннями технології виробництва бекону, а він у відповідь заінтригував її розповіддю про меблеве виробництво: «Неправильно висушив деревину, і все!»

Чудовий вечір проходив досить гладко, поки його не перервали пологи свиноматки!

 

Дивись онлайн продовження сімейної комедії «Рецепт кохання» 2 серія разом із Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Дізнайся, як зав'язалася вся «дворянська історія» - переходь за посиланням і дивись онлайн серіал «Рецепт кохання» 1 серія.