Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Шекспірівські пристрасті та жорстока дуель
<p style="text-align:justify">Весілля Антона та Лариси опинилося під загрозою! Невже сер Едуард розсекретив велику брехню? Або сталося щось непередбачене?</p><p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/retsept-lyubvi">«Рецепт кохання»</a> 3 серія від 11.07.2019 Лариса дізналася, що нею захоплений дехто ще. Дворецький Ігор в парку під похмурим сяйвом зірок розіграв справжні шекспірівські пристрасті. Він зізнався дівчині, що закохався в неї 2 роки тому і весь цей час не перестає думати про неї. Хлопець зустрів Ларису в театрі, у якому він грає. Виявилося, героїня серіалу «Рецепт кохання» частий завсідник театральних стін – у неї навіть є улюблений ряд і улюблене місце. І кожну виставу, на якій була Лариса, Ігор дивився тільки на неї.</p><p style="text-align:justify">Дівчина приголомшена. Адже вона виходить заміж і необачні зізнання їй точно ні до чого! Вона кохає Антона, свого нареченого, і збирається провести з ним все життя. Але хіба, коли по-справжньому кохають, бояться сказати правду про своє походження? Адже величезний маєток і віце-адмірал на портреті – усе це брехня...</p><p style="text-align:justify">Несподівана любовна лихоманка в 3 серії «Рецепт кохання» захопила й Антона. Хлопець-ласун абсолютно підкорений тортом, який приготувала кухарка Люба. Мабуть, це любов із першої... ложечки. Герой сімейної комедії всерйоз задумався про розрив заручин.</p><p style="text-align:justify">А поки молодь розбиралася у справах серцевих Едуард Андрійович і Параска Іванівна відходили від бурхливої ночі: приймання пологів у свині та порятунку поросят. Дворянин показав себе справжнім чоловіком і навіть зробив штучне дихання тварині! Щоб відзначити порятунок життя, мати нареченої запрошує сера Едуарда в баньку, а після пригощає медовухою власного виробництва в серіалі «Рецепт кохання» 3 серія. Дивись онлайн, чим закінчиться їхнє святкування? І в яке несподіване русло зайде розмова?</p><p style="text-align:justify">Дізнайся, хто така леді Камілла і що призведе до справжнісінької дуелі між Антоном й Ігорем?</p><p style="text-align:justify"> </p><p style="text-align:justify"><strong>Дивись онлайн серіал «Рецепт кохання» 3 серія разом із Teleportal.ua.</strong></p><p style="text-align:justify"><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/retsept-lyubvi/2017/vypusk-2">«Рецепт кохання» 2 серію</a>.</strong></p>

Шекспірівські пристрасті та жорстока дуель

Шекспірівські пристрасті та жорстока дуель

Весілля Антона та Лариси опинилося під загрозою! Невже сер Едуард розсекретив велику брехню? Або сталося щось непередбачене?

У серіалі «Рецепт кохання» 3 серія від 11.07.2019 Лариса дізналася, що нею захоплений дехто ще. Дворецький Ігор в парку під похмурим сяйвом зірок розіграв справжні шекспірівські пристрасті. Він зізнався дівчині, що закохався в неї 2 роки тому і весь цей час не перестає думати про неї. Хлопець зустрів Ларису в театрі, у якому він грає. Виявилося, героїня серіалу «Рецепт кохання» частий завсідник театральних стін – у неї навіть є улюблений ряд і улюблене місце. І кожну виставу, на якій була Лариса, Ігор дивився тільки на неї.

Дівчина приголомшена. Адже вона виходить заміж і необачні зізнання їй точно ні до чого! Вона кохає Антона, свого нареченого, і збирається провести з ним все життя. Але хіба, коли по-справжньому кохають, бояться сказати правду про своє походження? Адже величезний маєток і віце-адмірал на портреті – усе це брехня...

Несподівана любовна лихоманка в 3 серії «Рецепт кохання» захопила й Антона. Хлопець-ласун абсолютно підкорений тортом, який приготувала кухарка Люба. Мабуть, це любов із першої... ложечки. Герой сімейної комедії всерйоз задумався про розрив заручин.

А поки молодь розбиралася у справах серцевих Едуард Андрійович і Параска Іванівна відходили від бурхливої ночі: приймання пологів у свині та порятунку поросят. Дворянин показав себе справжнім чоловіком і навіть зробив штучне дихання тварині! Щоб відзначити порятунок життя, мати нареченої запрошує сера Едуарда в баньку, а після пригощає медовухою власного виробництва в серіалі «Рецепт кохання» 3 серія. Дивись онлайн, чим закінчиться їхнє святкування? І в яке несподіване русло зайде розмова?

Дізнайся, хто така леді Камілла і що призведе до справжнісінької дуелі між Антоном й Ігорем?

 

Дивись онлайн серіал «Рецепт кохання» 3 серія разом із Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Рецепт кохання» 2 серію.