Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Королівське весілля: кому пощастить вийти заміж "за принца"?
<p style="text-align:justify">Несподіваний поворот: Лариса розуміє, що хоче бути з Ігорем, а Антон вирішується змінити наречену на Любу.</p><p style="text-align:justify">Дуель у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/retsept-lyubvi">«Рецепт кохання»</a> 4 серія від 11.07.2019 щасливо закінчилася без людських втрат, а навпаки, народженням нового кохання. Однак Люба, яка запізнилася на подію, досі думає, що Антона могли вбити. Охоронці тільки підігрівають її тривогу за хлопця: адже труп могли скинути в кар'єр!</p><p style="text-align:justify">Вона шукає коханого й раптово підслуховує розмову. Антон живий і готовий бігти робити нову пропозицію руки й серця, але в 4 серії «Рецепт кохання» його батько Едуард Андрійович вкрай обурений поведінкою сина. Йому дуже не сподобалося те, що хлопець не виконує своїх обіцянок. Борг і честь для сера Едуарда зовсім не порожній звук! Батько погрожує відмовитися від сина, вигнати його з дому й викреслити з усіх сімейних реєстрів. Це зруйнує йому життя!..</p><p style="text-align:justify">Люба розуміє, що повинна зникнути...</p><p style="text-align:justify">У серіалі «Рецепт кохання» 4 серія Антон кидається на пошуки дівчини. Але не може ні зв'язатися з нею по телефону і в месенджерах, ні знайти її будинку, ні на роботі... виявляється, Любу підставила співробітниця і її витурили з ресторану! Що ж робити? Хлопець сподівається, що йому допоможе Ігор – брат коханої, але він на прохання Люби не видає її місце розташування.</p><p style="text-align:justify">А ось у Параски Іванівни й Едуарда все чудово! Уже немолоді закохані готуються до весілля в серіалі «Рецепт кохання» 4 серія. Дивись онлайн найбільш довгоочікувану й душевну церемонію фільму! Чи зможе Камілла перешкодити одруженню? І чи сподобається наречена майбутній свекрусі?</p><p style="text-align:justify">Закінчення веселої та душевної сімейної комедії чекає на тебе вже за мить!</p><p style="text-align:justify"> </p><p style="text-align:justify"><strong>Дивись онлайн серіал «Рецепт кохання» разом із Teleportal.ua.</strong></p><p style="text-align:justify"><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/retsept-lyubvi/2017/vypusk-3">«Рецепт кохання» 3 серія</a>.</strong></p>

Королівське весілля: кому пощастить вийти заміж "за принца"?

Королівське весілля: кому пощастить вийти заміж "за принца"?

Несподіваний поворот: Лариса розуміє, що хоче бути з Ігорем, а Антон вирішується змінити наречену на Любу.

Дуель у серіалі «Рецепт кохання» 4 серія від 11.07.2019 щасливо закінчилася без людських втрат, а навпаки, народженням нового кохання. Однак Люба, яка запізнилася на подію, досі думає, що Антона могли вбити. Охоронці тільки підігрівають її тривогу за хлопця: адже труп могли скинути в кар'єр!

Вона шукає коханого й раптово підслуховує розмову. Антон живий і готовий бігти робити нову пропозицію руки й серця, але в 4 серії «Рецепт кохання» його батько Едуард Андрійович вкрай обурений поведінкою сина. Йому дуже не сподобалося те, що хлопець не виконує своїх обіцянок. Борг і честь для сера Едуарда зовсім не порожній звук! Батько погрожує відмовитися від сина, вигнати його з дому й викреслити з усіх сімейних реєстрів. Це зруйнує йому життя!..

Люба розуміє, що повинна зникнути...

У серіалі «Рецепт кохання» 4 серія Антон кидається на пошуки дівчини. Але не може ні зв'язатися з нею по телефону і в месенджерах, ні знайти її будинку, ні на роботі... виявляється, Любу підставила співробітниця і її витурили з ресторану! Що ж робити? Хлопець сподівається, що йому допоможе Ігор – брат коханої, але він на прохання Люби не видає її місце розташування.

А ось у Параски Іванівни й Едуарда все чудово! Уже немолоді закохані готуються до весілля в серіалі «Рецепт кохання» 4 серія. Дивись онлайн найбільш довгоочікувану й душевну церемонію фільму! Чи зможе Камілла перешкодити одруженню? І чи сподобається наречена майбутній свекрусі?

Закінчення веселої та душевної сімейної комедії чекає на тебе вже за мить!

 

Дивись онлайн серіал «Рецепт кохання» разом із Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Рецепт кохання» 3 серія.