Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кохання з першого погляду: Наталя та Дмитро знайшли одне одного
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Будні провінційної дівчини Наталі в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/sadivnytsya">«Садівниця»</a> 1 серія від 16.10.2019 сколихнув неочікуваний приїзд її подруги Альбіни. Дівчина відразу забрала Нату з обіймів рутини, та вони щонайперше пішли на озеро, щоб трохи освіжитися. Але ніхто з дівчат навіть не думав, що до їхньої скромної компанії приєднаються два молодих хлопці – Діма й Олег. Однак які плани вони мали на дівчат насправді? Дізнайтеся вже в 1 серії мелодрами «Садівниця» від СТБ.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>За розмовами, смачним шашликом і п’янким вином компанія повільно розділилася на пари. Олег почав впадати за Альбіною, а Дмитро застосував усі свої чари на зваблення ландшафтниці Наталі. Але дівчина не оцінила наполегливість Діми та швиденько дала йому відсіч. І це тільки підігріло інтерес хлопця, та в серіалі «Садівниця» серія 1 він вирішив завоювати серце скромної Наталії. Та чи вдалося йому закохати в себе Нату? Відповідь уже за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Щоб втілити свій геніальний задум у реальність, Дмитро застосував звичну пікап-техніку: шикарні букети квітів, компліменти та море уваги. Одним словом, він прийняв тактику «усі жінки люблять вухами». Проте головну героїню мелодрами «Садівниця» (2019) в 1 серії цим не здивувати! Вона не любить зрізаних квітів, а до пустих слів ставиться доволі скептично. Та Діма швидко зорієнтувався та перейшов на хвилю романтики. Довгі розмови про дитинство, повільні танці та плани на майбутнє… І тут між Дмитром і Натою з’явилася іскра. Однак чи стала вона початком чогось більшого та серйознішого? Подробиці далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн фільм «Садівниця» 1 серія від 16.10.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся, як далі розвивалися стосунки Діми та Наталі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тепер ви можете дивитися новий мінісеріал СТБ «Садівниця» на Teleportal.ua. Нові епізоди шукайте на сайті відразу після телеефіру!</span></p>

Кохання з першого погляду: Наталя та Дмитро знайшли одне одного

Кохання з першого погляду: Наталя та Дмитро знайшли одне одного

Будні провінційної дівчини Наталі в серіалі «Садівниця» 1 серія від 16.10.2019 сколихнув неочікуваний приїзд її подруги Альбіни. Дівчина відразу забрала Нату з обіймів рутини, та вони щонайперше пішли на озеро, щоб трохи освіжитися. Але ніхто з дівчат навіть не думав, що до їхньої скромної компанії приєднаються два молодих хлопці – Діма й Олег. Однак які плани вони мали на дівчат насправді? Дізнайтеся вже в 1 серії мелодрами «Садівниця» від СТБ.

 

За розмовами, смачним шашликом і п’янким вином компанія повільно розділилася на пари. Олег почав впадати за Альбіною, а Дмитро застосував усі свої чари на зваблення ландшафтниці Наталі. Але дівчина не оцінила наполегливість Діми та швиденько дала йому відсіч. І це тільки підігріло інтерес хлопця, та в серіалі «Садівниця» серія 1 він вирішив завоювати серце скромної Наталії. Та чи вдалося йому закохати в себе Нату? Відповідь уже за мить!

 

Щоб втілити свій геніальний задум у реальність, Дмитро застосував звичну пікап-техніку: шикарні букети квітів, компліменти та море уваги. Одним словом, він прийняв тактику «усі жінки люблять вухами». Проте головну героїню мелодрами «Садівниця» (2019) в 1 серії цим не здивувати! Вона не любить зрізаних квітів, а до пустих слів ставиться доволі скептично. Та Діма швидко зорієнтувався та перейшов на хвилю романтики. Довгі розмови про дитинство, повільні танці та плани на майбутнє… І тут між Дмитром і Натою з’явилася іскра. Однак чи стала вона початком чогось більшого та серйознішого? Подробиці далі.

 

Дивіться онлайн фільм «Садівниця» 1 серія від 16.10.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся, як далі розвивалися стосунки Діми та Наталі.

Тепер ви можете дивитися новий мінісеріал СТБ «Садівниця» на Teleportal.ua. Нові епізоди шукайте на сайті відразу після телеефіру!