Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Назустріч трагедії: Наташа починає нове життя
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Наташа вирішила почати нове життя в серіалі <a href="https://teleportal.ua/ru/serials/stb/sadivnytsya">«Садівниця»</a> 3 серія від 17.10.2019</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вона абсолютно розчарувалася в Сергієві. Адже вона любила його, готова була пов'язати з ним своє життя! Кості теж дуже подобався «дядя Серьожа». Хлопчик щиро хотів, щоб він став його татом.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 3 серії кримінальної мелодрами «Садівниця» Наташа зібрала речі і переїхала до Дмитра. Він щосили намагався довести, що змінився на краще. Чоловік знайшов елітний дитячий садочок для Кості, водить Наташу по ресторанах, познайомив зі своєю сестрою.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Здається, що життя налагодилося. Але дещо не дає Наталії спокою. Її не покидає відчуття, ніби-то Діма квапить події. Чому йому потрібно, щоб весілля відбулося якомога швидше? І чому його стосунки з сестрою такі... дивні? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Садівниця» 3 серія від 17.10.2019 онлайн на сайті «Телепортал».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/sadivnytsya/sezon-1/seriya-2">«Садівниця» 2 серія</a>.</span></p>

Назустріч трагедії: Наташа починає нове життя

Назустріч трагедії: Наташа починає нове життя

Наташа вирішила почати нове життя в серіалі «Садівниця» 3 серія від 17.10.2019

Вона абсолютно розчарувалася в Сергієві. Адже вона любила його, готова була пов'язати з ним своє життя! Кості теж дуже подобався «дядя Серьожа». Хлопчик щиро хотів, щоб він став його татом.

У 3 серії кримінальної мелодрами «Садівниця» Наташа зібрала речі і переїхала до Дмитра. Він щосили намагався довести, що змінився на краще. Чоловік знайшов елітний дитячий садочок для Кості, водить Наташу по ресторанах, познайомив зі своєю сестрою.

Здається, що життя налагодилося. Але дещо не дає Наталії спокою. Її не покидає відчуття, ніби-то Діма квапить події. Чому йому потрібно, щоб весілля відбулося якомога швидше? І чому його стосунки з сестрою такі... дивні? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Садівниця» 3 серія від 17.10.2019 онлайн на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Садівниця» 2 серія.