Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Карти на стіл: навіщо Дмитро полював за Наташею?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/sadivnytsya">«Садівниця»</a> 4 серія від 17.10.2019 ви нарешті дізнаєтеся всі деталі підступного плану Дмитра.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Він не зміг дати Наташі померти. В останній момент чоловік витягнув її з води. Наталя весь цей час спала. З ранку вона навіть не здогадувалася, що сталося ввечері.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дмитро зрозумів, що йому потрібен новий план. Він хитрістю змусив Наташу виписати на себе генеральну довіреність. Дивіться в 4 серії мелодрами «Садівниця», як він нею скористався.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Наташа була зайнята іншою проблемою: Костя зник! Хлопчик втік до рідного міста. Він пішов до єдиної людині, яка могла би його захистити – Сергія.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Наталя поїхала слідом за сином. Вона навіть не підозрювала, що ця поїздка змінить її життя. У рідному місті вона зустріла Таню – колишню дружину Сергія. Після цієї зустрічі клубок таємниць нарешті почав розплутуватися. Що розповіла Тетяна? Яка таємниця ховалася в минулому Наташі? Не пропустіть фінал кримінальної мелодрами – дивіться серіал «Садівниця» 4 серія від 17.10.2019 на сайті Teleportal.ua! </span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/sadivnytsya/sezon-1/seriya-3">«Садівниця» 3 серія</a>.</span></p>

Карти на стіл: навіщо Дмитро полював за Наташею?

Карти на стіл: навіщо Дмитро полював за Наташею?

У серіалі «Садівниця» 4 серія від 17.10.2019 ви нарешті дізнаєтеся всі деталі підступного плану Дмитра.

Він не зміг дати Наташі померти. В останній момент чоловік витягнув її з води. Наталя весь цей час спала. З ранку вона навіть не здогадувалася, що сталося ввечері.

Дмитро зрозумів, що йому потрібен новий план. Він хитрістю змусив Наташу виписати на себе генеральну довіреність. Дивіться в 4 серії мелодрами «Садівниця», як він нею скористався.

Наташа була зайнята іншою проблемою: Костя зник! Хлопчик втік до рідного міста. Він пішов до єдиної людині, яка могла би його захистити – Сергія.

Наталя поїхала слідом за сином. Вона навіть не підозрювала, що ця поїздка змінить її життя. У рідному місті вона зустріла Таню – колишню дружину Сергія. Після цієї зустрічі клубок таємниць нарешті почав розплутуватися. Що розповіла Тетяна? Яка таємниця ховалася в минулому Наташі? Не пропустіть фінал кримінальної мелодрами – дивіться серіал «Садівниця» 4 серія від 17.10.2019 на сайті Teleportal.ua! 

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Садівниця» 3 серія.