Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Відкриття курортного сезону
<p>Знайомтеся з новими героями в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/sdaetsya-domik-u-morya" target="_blank">Здамо будиночок біля моря</a> 1 серія від 27.08.2018. Хазяйновита Жанна – голова сім'ї та корінна одеситка. Вона вийшла заміж ще зовсім юною за Бориса, який запаморочив дівчині голову. Але пристрасть пішла швидко й залишила по собі тільки сварки та докори. Після розлучення Жанні було важко: у неї на руках було двоє дітей, син Микита й дочка Ліза, і жодних грошей, щоб їх прогодувати. Від матері героїня Здамо будиночок біля моря 1 серія допомоги не чекала. Сима Марківна не відрізнялася умінням піклується про когось більше, ніж про себе, тому, коли трапилася нагода, поїхала жити до Ізраїлю до подруги.</p><p><strong>Як же викрутилася Жанна в серіалі Здамо будиночок біля моря?</strong></p><p>Головна героїня не стала опускати рук. Не дивлячись на обставини, жінка вірила, що ще зустріне надійного чоловіка та побудує щасливу сім'ю. Так і сталося! У 1 серії Здамо будиночок біля моря ми побачимо її позитивною, задоволеною життям і злегка клопіткою мамою великого сімейства. Тепер у неї є чоловік Леонід – інтелігентний, добрий, який любить лагодити речі й займатися спортом. Вони разом уже 12 років, у них спільний син – Марк, який збирається вступати в гімназію.</p><p><strong>Як з'явилося оголошення «Здамо будиночок біля моря»?</strong></p><p>Тепер сім'я Жанни помітно зросла: під одним дахом подружня пара і троє дорослих дітей. А Микита зібрався вступати в морехідне училище. Головна героїня вирішила, що пора підзаробити й приготувалася здавати кімнати для приїжджих туристів. У серіалі Здамо будиночок біля моря 1 серія вона вперше впустить пожильців до будинку. Для самої Жанни всі її дії та обов'язки в новинку. Але вона сповнена ентузіазму, і спостерігати за її живою реакцією дуже цікаво!</p><p>Дивись онлайн 1 серію Здається будиночок біля моря і дізнайся, як пройде перший «робочий» день Жанни. Нас всіх чекає чимало сюрпризів і раптових візитів! Наприклад, у двері постукає Сима Марківна, яку дочка не бачила вже 6 років! Навіщо вона приїхала? І чому не попередила? Не пропусти найвеселіший серіал літа, що минає, ­– вмикай Здається будиночок біля моря 1 серія від 27.08.2018 на сайті Teleportal.ua!</p>

Відкриття курортного сезону

Всі серії | Сезон 1

Відкриття курортного сезону

Знайомтеся з новими героями в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 серія від 27.08.2018. Хазяйновита Жанна – голова сім'ї та корінна одеситка. Вона вийшла заміж ще зовсім юною за Бориса, який запаморочив дівчині голову. Але пристрасть пішла швидко й залишила по собі тільки сварки та докори. Після розлучення Жанні було важко: у неї на руках було двоє дітей, син Микита й дочка Ліза, і жодних грошей, щоб їх прогодувати. Від матері героїня Здамо будиночок біля моря 1 серія допомоги не чекала. Сима Марківна не відрізнялася умінням піклується про когось більше, ніж про себе, тому, коли трапилася нагода, поїхала жити до Ізраїлю до подруги.

Як же викрутилася Жанна в серіалі Здамо будиночок біля моря?

Головна героїня не стала опускати рук. Не дивлячись на обставини, жінка вірила, що ще зустріне надійного чоловіка та побудує щасливу сім'ю. Так і сталося! У 1 серії Здамо будиночок біля моря ми побачимо її позитивною, задоволеною життям і злегка клопіткою мамою великого сімейства. Тепер у неї є чоловік Леонід – інтелігентний, добрий, який любить лагодити речі й займатися спортом. Вони разом уже 12 років, у них спільний син – Марк, який збирається вступати в гімназію.

Як з'явилося оголошення «Здамо будиночок біля моря»?

Тепер сім'я Жанни помітно зросла: під одним дахом подружня пара і троє дорослих дітей. А Микита зібрався вступати в морехідне училище. Головна героїня вирішила, що пора підзаробити й приготувалася здавати кімнати для приїжджих туристів. У серіалі Здамо будиночок біля моря 1 серія вона вперше впустить пожильців до будинку. Для самої Жанни всі її дії та обов'язки в новинку. Але вона сповнена ентузіазму, і спостерігати за її живою реакцією дуже цікаво!

Дивись онлайн 1 серію Здається будиночок біля моря і дізнайся, як пройде перший «робочий» день Жанни. Нас всіх чекає чимало сюрпризів і раптових візитів! Наприклад, у двері постукає Сима Марківна, яку дочка не бачила вже 6 років! Навіщо вона приїхала? І чому не попередила? Не пропусти найвеселіший серіал літа, що минає, ­– вмикай Здається будиночок біля моря 1 серія від 27.08.2018 на сайті Teleportal.ua!