Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Незаконне будівництво
<p>У 10 серії від 07.09.2018 Здамо будиночок біля моря по сусідству домашнього готелю почалося будівництво. Жанна в розпачі: туристи відмовляються селитися, як би вона не розхвалювала красивий вид, живу природу й чистоту повітря, який «можна пити». Навіть існуючі клієнти влаштовують господині сцени, що вона повинна їм доплачувати за страждання!</p><p>Ситуація в 10 серії Здамо будиночок біля моря погіршилася, коли Жанна дізналася, що саме будують. Виявляється, скоро поруч із її будинком виросте найвищий готель із двома басейнами та дитячим майданчиком! Більш того, колишній чоловік Боря влаштувався туди працювати, а Ліза почала зустрічатися з власником будівництва! Такого підступу Жанна не очікувала!</p><p><strong>Що було далі в серіалі Здамо будиночок біля моря 10 серія?</strong></p><p>Борис не розуміє, чому Жанна на нього розлютилася. Він же старається заради неї: щоб не сидіти більше на шиї і до того ж тягати з будівництва матеріали для власного басейну в будиночку біля моря. «Будівництво – це золоте дно», - переконував він Жаннет. Боря навіть знайшов для неї нових мешканців, які точно не з'їдуть, - будівельників! Чи дійде до того, що колишня дружина його вижене? Дивись онлайн Здамо будиночок біля моря 10 серію.</p><p>А поки Жанна попросила синів Микиту та Марка зібрати підписи сусідів проти незаконного будівництва, а Симі Марківні наказала обдзвонювати телебачення та газети. Леонід, який не втратив віру в державну справедливість, пішов до земельної комісії писати заяву, що будівництво не відповідає ГОСТам. І в 10 серії Здамо будиночок біля моря йому пощастило: звернення прийняли та обіцяли розглянути... через два місяці! Рішуча й сильна Жанна зрозуміла, що іншого виходу немає – треба давати хабар чиновнику. Чи візьме гроші держслужбовець? Або в Україні, дійсно, більше не беруть хабарів? Не пропусти в 10 серії Здамо будиночок біля моря.</p><p>Як Сима Марківна зупинить будівництво? І чому Борис очолить страйк працівників? Дивись онлайн 10 серію від 07.09.2018 Здамо будиночок біля моря на сайті Teleportal.ua!</p>

Незаконне будівництво

Всі серії | Сезон 1

Незаконне будівництво

У 10 серії від 07.09.2018 Здамо будиночок біля моря по сусідству домашнього готелю почалося будівництво. Жанна в розпачі: туристи відмовляються селитися, як би вона не розхвалювала красивий вид, живу природу й чистоту повітря, який «можна пити». Навіть існуючі клієнти влаштовують господині сцени, що вона повинна їм доплачувати за страждання!

Ситуація в 10 серії Здамо будиночок біля моря погіршилася, коли Жанна дізналася, що саме будують. Виявляється, скоро поруч із її будинком виросте найвищий готель із двома басейнами та дитячим майданчиком! Більш того, колишній чоловік Боря влаштувався туди працювати, а Ліза почала зустрічатися з власником будівництва! Такого підступу Жанна не очікувала!

Що було далі в серіалі Здамо будиночок біля моря 10 серія?

Борис не розуміє, чому Жанна на нього розлютилася. Він же старається заради неї: щоб не сидіти більше на шиї і до того ж тягати з будівництва матеріали для власного басейну в будиночку біля моря. «Будівництво – це золоте дно», - переконував він Жаннет. Боря навіть знайшов для неї нових мешканців, які точно не з'їдуть, - будівельників! Чи дійде до того, що колишня дружина його вижене? Дивись онлайн Здамо будиночок біля моря 10 серію.

А поки Жанна попросила синів Микиту та Марка зібрати підписи сусідів проти незаконного будівництва, а Симі Марківні наказала обдзвонювати телебачення та газети. Леонід, який не втратив віру в державну справедливість, пішов до земельної комісії писати заяву, що будівництво не відповідає ГОСТам. І в 10 серії Здамо будиночок біля моря йому пощастило: звернення прийняли та обіцяли розглянути... через два місяці! Рішуча й сильна Жанна зрозуміла, що іншого виходу немає – треба давати хабар чиновнику. Чи візьме гроші держслужбовець? Або в Україні, дійсно, більше не беруть хабарів? Не пропусти в 10 серії Здамо будиночок біля моря.

Як Сима Марківна зупинить будівництво? І чому Борис очолить страйк працівників? Дивись онлайн 10 серію від 07.09.2018 Здамо будиночок біля моря на сайті Teleportal.ua!