Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Перше кохання Марка
<p><strong>Пристрасті розпалюються в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 11!</strong> У новій серії ліричної комедії Здамо будиночок біля моря вас чекає романтика та історія першого кохання.</p><p>Ліза продовжує шукати свого ідеального чоловіка, хоча її батьки схвалюють далеко не всіх кандидатів. Жанна дуже сильно переживає за дочку, але та не терпить втручання в особисте життя.</p><p>Після розставання з колишнім хлопцем Костею Ліза спробувала безліч способів, щоб познайомитися з хорошим чоловіком, зокрема реєструвалася на сайтах знайомств і замислювалася про збільшення грудей. У 11 серії комедії Здамо будиночок біля моря вона вирушила на пошуки кохання в нічний клуб.</p><p>Жанна щосили намагається допомогти дочці знайти гідну людину: намагається познайомити з хорошим хлопцем і навіть відправляє Льоню простежити за Лізою в клубі. Як і будь-яка мати, Жанна хоче, щоб єдина дочка знайшла собі пару солідніше.</p><p>Що ж, Ліза і знайшла собі чоловіка солідніше. <strong>У 11 серії комедії Здамо будиночок біля моря Ліза привела додому чоловіка вдвічі старшого за неї. Такого повороту ніхто не міг передбачити.</strong> Жанна вирішила познайомитися з новим кавалером дочки ближче. Виявилося, що у того самого вже є дитина...</p><p>Крім того, Ліза все-таки поступилася матері і познайомилася з компьютерщиком Славіком. І він виявився далеко не таким поганим, як вона думала. Дивіться в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 11, кого із залицяльників вибере Ліза.</p><p>Але 11 серія Здамо будиночок біля моря принесла любовні переживання не тільки їй. Марк вперше в житті закохався. Молодший син Жанни по вуха закохався в приїжджих дівчинку. Що тільки не пробував маленький донжуан, щоб привернути увагу своєї коханої - і нарочито ігнорував її, і задаровував квітами. Та тільки дівчинці куди більше подобається його старший брат Микита. <strong>Чи зможе Марк завоювати серце свого першого кохання? Дивіться в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 11!</strong></p>

Перше кохання Марка

Всі серії: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Перше кохання Марка

Пристрасті розпалюються в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 11! У новій серії ліричної комедії Здамо будиночок біля моря вас чекає романтика та історія першого кохання.

Ліза продовжує шукати свого ідеального чоловіка, хоча її батьки схвалюють далеко не всіх кандидатів. Жанна дуже сильно переживає за дочку, але та не терпить втручання в особисте життя.

Після розставання з колишнім хлопцем Костею Ліза спробувала безліч способів, щоб познайомитися з хорошим чоловіком, зокрема реєструвалася на сайтах знайомств і замислювалася про збільшення грудей. У 11 серії комедії Здамо будиночок біля моря вона вирушила на пошуки кохання в нічний клуб.

Жанна щосили намагається допомогти дочці знайти гідну людину: намагається познайомити з хорошим хлопцем і навіть відправляє Льоню простежити за Лізою в клубі. Як і будь-яка мати, Жанна хоче, щоб єдина дочка знайшла собі пару солідніше.

Що ж, Ліза і знайшла собі чоловіка солідніше. У 11 серії комедії Здамо будиночок біля моря Ліза привела додому чоловіка вдвічі старшого за неї. Такого повороту ніхто не міг передбачити. Жанна вирішила познайомитися з новим кавалером дочки ближче. Виявилося, що у того самого вже є дитина...

Крім того, Ліза все-таки поступилася матері і познайомилася з компьютерщиком Славіком. І він виявився далеко не таким поганим, як вона думала. Дивіться в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 11, кого із залицяльників вибере Ліза.

Але 11 серія Здамо будиночок біля моря принесла любовні переживання не тільки їй. Марк вперше в житті закохався. Молодший син Жанни по вуха закохався в приїжджих дівчинку. Що тільки не пробував маленький донжуан, щоб привернути увагу своєї коханої - і нарочито ігнорував її, і задаровував квітами. Та тільки дівчинці куди більше подобається його старший брат Микита. Чи зможе Марк завоювати серце свого першого кохання? Дивіться в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 11!