Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Вогонь кохання
<p>У родині Жанни в серіалі Здамо будиночок біля моря 11 серія від 11.09.2018 назріли конфлікти через непорозуміння. Борис мав необережність поностальгувати про сімейне життя з головною героїнею в присутності Леоніда. І з того моменту чоловік Жанни не міг знайти собі місця: всюди в будинку на його очі стали потрапляти речі, куплені ще при першому шлюбі коханої, і йому стало здаватися, що Боря переслідує його всюди, навіть у спальні! Льоня викинув усі старі речі, які зміг: плед, годинник, елементи декору... Головний каменем спотикання в 11 серії Здамо будиночок біля моря стало ліжко!</p><p><strong>Як Жанна в серіалі Здається будиночок біля моря 11 серія запідозрила, що Льоня їй зраджує?</strong></p><p>Незабаром Леонід уже не міг ні їсти, ні спати у своєму будинку. Чоловік продав зимову гуму й твердо вирішив, що сьогодні купить нове ліжко. Але дізнався, що меблі коштують дорожче, ніж він припускав. Який вихід міг бути? Звичайно, удвічі більше працювати! А поки Льоня посилено «таксував», Жанна запідозрила, що їхній «вогонь кохання» згас. Вона зробила зачіску, макіяж, манікюр і педикюр, навіть купила красиву нижню білизну! Чи допомогла її нова тактика розпалити пристрасть у Леоніді? І до кого чоловік поспішив о другій годині ночі, збрехавши коханій дружині? Дивись онлайн 11 серію Здається будиночок біля моря і стань свідком найяскравішої сцени ревнощів у серіалі!</p><p><strong>Чи помирився Борис із його цивільною дружиною Ритою в 11 серії Здається будиночок біля моря?</strong></p><p>Жанні набридла присутність Борі в будинку, і вона почала активно агітувати його помириться з Ритою. Борис скористався її порадами, купив квіти та коньяк і пішов черговий раз спробувати удачу. Але в квартирі його чекав сюрприз! Який? Дізнайся в серіалі Здається будиночок біля моря 11 серія від 11.09.2018.</p><p>А також не пропусти витончений план помсти Марка своєму «так собі другу», який забув запросити його на святкування Дня Народження. І дізнайся, як Борис примудрився стати вдівцем на один день? І чи отримає він прощення? Усе це та багато іншого вже чекає на тебе в 11 серії Здається будиночок біля моря. Дивись онлайн улюблений сімейно-курортний серіал на сайті Teleportal.ua.</p>

Вогонь кохання

Всі серії: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Вогонь кохання

У родині Жанни в серіалі Здамо будиночок біля моря 11 серія від 11.09.2018 назріли конфлікти через непорозуміння. Борис мав необережність поностальгувати про сімейне життя з головною героїнею в присутності Леоніда. І з того моменту чоловік Жанни не міг знайти собі місця: всюди в будинку на його очі стали потрапляти речі, куплені ще при першому шлюбі коханої, і йому стало здаватися, що Боря переслідує його всюди, навіть у спальні! Льоня викинув усі старі речі, які зміг: плед, годинник, елементи декору... Головний каменем спотикання в 11 серії Здамо будиночок біля моря стало ліжко!

Як Жанна в серіалі Здається будиночок біля моря 11 серія запідозрила, що Льоня їй зраджує?

Незабаром Леонід уже не міг ні їсти, ні спати у своєму будинку. Чоловік продав зимову гуму й твердо вирішив, що сьогодні купить нове ліжко. Але дізнався, що меблі коштують дорожче, ніж він припускав. Який вихід міг бути? Звичайно, удвічі більше працювати! А поки Льоня посилено «таксував», Жанна запідозрила, що їхній «вогонь кохання» згас. Вона зробила зачіску, макіяж, манікюр і педикюр, навіть купила красиву нижню білизну! Чи допомогла її нова тактика розпалити пристрасть у Леоніді? І до кого чоловік поспішив о другій годині ночі, збрехавши коханій дружині? Дивись онлайн 11 серію Здається будиночок біля моря і стань свідком найяскравішої сцени ревнощів у серіалі!

Чи помирився Борис із його цивільною дружиною Ритою в 11 серії Здається будиночок біля моря?

Жанні набридла присутність Борі в будинку, і вона почала активно агітувати його помириться з Ритою. Борис скористався її порадами, купив квіти та коньяк і пішов черговий раз спробувати удачу. Але в квартирі його чекав сюрприз! Який? Дізнайся в серіалі Здається будиночок біля моря 11 серія від 11.09.2018.

А також не пропусти витончений план помсти Марка своєму «так собі другу», який забув запросити його на святкування Дня Народження. І дізнайся, як Борис примудрився стати вдівцем на один день? І чи отримає він прощення? Усе це та багато іншого вже чекає на тебе в 11 серії Здається будиночок біля моря. Дивись онлайн улюблений сімейно-курортний серіал на сайті Teleportal.ua.