Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Битва за старі меблі й ігрова залежність
<p>У серіалі Здамо будиночок біля моря 13 серія від 12.09.2018 в родині Жанни знову немає спокою! Господиня затіяла косметичний ремонт у кількох кімнатах і намагається знайти компроміс із чоловіком Леонідом. Подружжя начебто домовилося, що куплять бежеві шпалери, але в підсумку будуть клеїти... зелені. Льоня в 13 серії Здамо будиночок біля моря не на жарт образився: чому його думку залишили в магазині, а бажання Жанни буде висіти в них на стінах? Ще й нові штори Жаннет купила, не порадившись із чоловіком.</p><p>Рита викинула з квартири меблі Борі, і вони раптово опинилися на ганку будиночка біля моря. Жанна відразу заявила, що категорично проти цього «блощичника», а ось Леоніду вінтажний стиль чомусь припав до душі. Дивись онлайн 13 серію Здамо будиночок біля моря і спостерігай за сімейною трагікомедією: щоб насолити дружині Льоня став допомагати Борі ховати старі меблі в будинку. Вони переносили їх із кімнати в кімнату, поки Жанна не вибухнула від гніву! Що сталося далі, не міг передбачити ніхто. Справа ледь не закінчилося пожежею в серіалі Здамо будиночок біля моря 13 серія! Дивись онлайн новий епізод на сайті Teleportal.ua.</p><p><strong>Як побороти ігрову залежність – поради від серіалу Здамо будиночок біля моря</strong></p><p>Поки колишні та теперішні подружжя билися за ремонт і меблі, Сима Марківна грала з молодшим онуком в карти на доступ до пульту від телевізора. Їм так сподобалося таке рішення проблем, що незабаром вони вже ставили на кін морозиво, іграшки й навіть цілі кімнати! Дізнайся в 13 серії Здамо будиночок біля моря, хто кому більше програвав?</p><p>А в Микити розвинулася комп'ютерна залежність. Днями безперервно герой Здамо будиночок біля моря 13 серія від 12.09.2018 грав у відеоігри. Хлопець став агресивним, нервовим і навіть забобонним. Як тато Леонід за секунду довів його до відчаю й переміг залежність, що тільки зароджувалася? Дізнайся в 13 серії Здамо будиночок біля моря.</p><p>Продовж собі літні канікули й знову поринути в життя колоритної Одеси – дивись онлайн 13 серію Здамо будиночок біля моря!</p>

Битва за старі меблі й ігрова залежність

Всі серії | Сезон 1

Битва за старі меблі й ігрова залежність

У серіалі Здамо будиночок біля моря 13 серія від 12.09.2018 в родині Жанни знову немає спокою! Господиня затіяла косметичний ремонт у кількох кімнатах і намагається знайти компроміс із чоловіком Леонідом. Подружжя начебто домовилося, що куплять бежеві шпалери, але в підсумку будуть клеїти... зелені. Льоня в 13 серії Здамо будиночок біля моря не на жарт образився: чому його думку залишили в магазині, а бажання Жанни буде висіти в них на стінах? Ще й нові штори Жаннет купила, не порадившись із чоловіком.

Рита викинула з квартири меблі Борі, і вони раптово опинилися на ганку будиночка біля моря. Жанна відразу заявила, що категорично проти цього «блощичника», а ось Леоніду вінтажний стиль чомусь припав до душі. Дивись онлайн 13 серію Здамо будиночок біля моря і спостерігай за сімейною трагікомедією: щоб насолити дружині Льоня став допомагати Борі ховати старі меблі в будинку. Вони переносили їх із кімнати в кімнату, поки Жанна не вибухнула від гніву! Що сталося далі, не міг передбачити ніхто. Справа ледь не закінчилося пожежею в серіалі Здамо будиночок біля моря 13 серія! Дивись онлайн новий епізод на сайті Teleportal.ua.

Як побороти ігрову залежність – поради від серіалу Здамо будиночок біля моря

Поки колишні та теперішні подружжя билися за ремонт і меблі, Сима Марківна грала з молодшим онуком в карти на доступ до пульту від телевізора. Їм так сподобалося таке рішення проблем, що незабаром вони вже ставили на кін морозиво, іграшки й навіть цілі кімнати! Дізнайся в 13 серії Здамо будиночок біля моря, хто кому більше програвав?

А в Микити розвинулася комп'ютерна залежність. Днями безперервно герой Здамо будиночок біля моря 13 серія від 12.09.2018 грав у відеоігри. Хлопець став агресивним, нервовим і навіть забобонним. Як тато Леонід за секунду довів його до відчаю й переміг залежність, що тільки зароджувалася? Дізнайся в 13 серії Здамо будиночок біля моря.

Продовж собі літні канікули й знову поринути в життя колоритної Одеси – дивись онлайн 13 серію Здамо будиночок біля моря!