Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Жанна повертається до Борі?
<p>У 14 серії від 13.09.2018 Здамо будиночок біля моря відбудеться неймовірне: Леонід знайде дружину в ліжку з її колишнім чоловіком Борисом! Усе перевернеться з ніг на голову. Боря переїде в будинок, а Льоню проженуть жити в підвал. Невже минула пристрасть між екс-подружжям знову розгорілася?</p><p>Дивись у серіалі Здамо будиночок біля моря 14 серія, як Жанна навіть здасть в оренду новим постояльцям машину Леоніда. Звичайно, чоловік буде обурений! Адже це ж його кровинка, він стільки років мив її, полірував, купував нову обшивку для крісел! Ситуацію погіршило те, що постояльці виявилися зовсім молодими. Льоня переживає, що вони розіб'ють його автомобіль, і вирішує стежити за ними через додаток із картами на планшеті. Але ж своїми очима бачити краще! Дивись онлайн 14 серію Здамо будиночок біля моря і дізнайся, як законослухняного Леоніда затримає поліція, а головне – чому?</p><p>У Лізи з'явився новий залицяльник у 14 серії Здамо будиночок біля моря. Він надіслав їй шикарний букет троянд і подарунок. Презенти забрала в кур'єра Жанна, поки донька спала, і на кухні зібрався цілий сімейний консиліум, щоб подивитися, що всередині. Льоня, звичайно, проти вторгнення в приватне життя пасербиці. Але, здається, нікого це не хвилює. А Сима Марківна вже придумує. Як буде використовувати картонну коробочку з-під подарунка. Що ж подарував Лізі адвокат, з яким вона знайома 2 тижні? Дізнайся в серіалі Здамо будиночок біля моря 14 серія.</p><p>Борис збирається на побачення й навіть одягнув костюм часів першого весілля! Жанна налаштована скептично та не вірить, що хтось «клюне» на такого завидного нареченого. Справа дійшла до серйозної суперечки: що виявиться на кону?</p><p>Не пропусти у 14 серії Здамо будиночок біля моря знайомства хлопця Лізи з її батьками. Чим закінчиться вечір? І хто мало не пограбує Микиту? Дивись онлайн серіал Здамо будиночок біля моря 14 серія від 13.09.2018 разом із сайтом Teleportal.ua!</p>

Жанна повертається до Борі?

Всі серії | Сезон 1

Жанна повертається до Борі?

У 14 серії від 13.09.2018 Здамо будиночок біля моря відбудеться неймовірне: Леонід знайде дружину в ліжку з її колишнім чоловіком Борисом! Усе перевернеться з ніг на голову. Боря переїде в будинок, а Льоню проженуть жити в підвал. Невже минула пристрасть між екс-подружжям знову розгорілася?

Дивись у серіалі Здамо будиночок біля моря 14 серія, як Жанна навіть здасть в оренду новим постояльцям машину Леоніда. Звичайно, чоловік буде обурений! Адже це ж його кровинка, він стільки років мив її, полірував, купував нову обшивку для крісел! Ситуацію погіршило те, що постояльці виявилися зовсім молодими. Льоня переживає, що вони розіб'ють його автомобіль, і вирішує стежити за ними через додаток із картами на планшеті. Але ж своїми очима бачити краще! Дивись онлайн 14 серію Здамо будиночок біля моря і дізнайся, як законослухняного Леоніда затримає поліція, а головне – чому?

У Лізи з'явився новий залицяльник у 14 серії Здамо будиночок біля моря. Він надіслав їй шикарний букет троянд і подарунок. Презенти забрала в кур'єра Жанна, поки донька спала, і на кухні зібрався цілий сімейний консиліум, щоб подивитися, що всередині. Льоня, звичайно, проти вторгнення в приватне життя пасербиці. Але, здається, нікого це не хвилює. А Сима Марківна вже придумує. Як буде використовувати картонну коробочку з-під подарунка. Що ж подарував Лізі адвокат, з яким вона знайома 2 тижні? Дізнайся в серіалі Здамо будиночок біля моря 14 серія.

Борис збирається на побачення й навіть одягнув костюм часів першого весілля! Жанна налаштована скептично та не вірить, що хтось «клюне» на такого завидного нареченого. Справа дійшла до серйозної суперечки: що виявиться на кону?

Не пропусти у 14 серії Здамо будиночок біля моря знайомства хлопця Лізи з її батьками. Чим закінчиться вечір? І хто мало не пограбує Микиту? Дивись онлайн серіал Здамо будиночок біля моря 14 серія від 13.09.2018 разом із сайтом Teleportal.ua!