Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Микита зібрався у рейс
<p><strong>У серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 15 діти спробували нерви Жанни на міцність.</strong></p><p>У 15 серії комедії Здається будиночок біля моря відзначилися і Микита, і Ліза. Почалося все з того, що Жанна показувала номер черговим гостям і випадково натрапила на старшого сина разом із дівчиною. Микита зрозумів, що у такому дурдомі у нього немає жодного шансу влаштувати собі особисте життя: як тільки він намагається усамітнитися із дівчиною, як йому тут же хтось заважає. І тут йому надійшла несподівана пропозиція від друга – стати моряком і піти в рейс. Микита захопився цією ідеєю і повідомив про своє рішення матері.</p><p><strong>У цій серії Здамо будиночок біля моря Микита уперся рогом і вирішив піти проти волі матері.</strong></p><p>Жанна виявилася страшенно незадоволена вибором сина. Вона бажає для своїх дітей найкращого, тому Микита повинен отримати освіту, а не збігати в море. Родичі зібрали сімейну раду, щоб відмовити хлопчину від необдуманого рішення. Умовляння не допомогли, тому бабуся Сіма придумала інший варіант: а чому б не влаштувати Микиті «корабельне» життя вдома? Нехай він відчує, що це таке - бути юнгою! <strong>Чи впорається хлопець із завданнями матері і бабусі, дивіться у ліричній комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 15.</strong></p><p>Ліза теж не виправдала очікування матері. Дочка Жанни познайомилася із власником нічного клубу, який запропонував їй стати танцівницею. Ліза зраділа можливості попрацювати у «елітному» місці, куди ходять тільки багаті чоловіки. Жанні цей варіант роботи категорично не сподобався. Вона всіма силами намагалася не пустити дочку на кастинг, і навіть замкнула її у кімнаті. Але Ліза теж, як і її брат, проявила рідкісну впертість. Та тільки чи сподобається їй танцювати перед багатими чоловіками? Дивіться в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 15.</p><p>Жанна кожен день намагається справлятися і з постояльцями, і з власними домочадцями. Іноді вона буває навіть занадто суворою і не бажає слухати доводи дітей. Чи не завадить її надмірна опіка виповнитися мріям Лізи і Микити? Дивіться історію одеської сім'ї у ліричній комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 15</p>

Микита зібрався у рейс

Всі серії | Сезон 1

Микита зібрався у рейс

У серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 15 діти спробували нерви Жанни на міцність.

У 15 серії комедії Здається будиночок біля моря відзначилися і Микита, і Ліза. Почалося все з того, що Жанна показувала номер черговим гостям і випадково натрапила на старшого сина разом із дівчиною. Микита зрозумів, що у такому дурдомі у нього немає жодного шансу влаштувати собі особисте життя: як тільки він намагається усамітнитися із дівчиною, як йому тут же хтось заважає. І тут йому надійшла несподівана пропозиція від друга – стати моряком і піти в рейс. Микита захопився цією ідеєю і повідомив про своє рішення матері.

У цій серії Здамо будиночок біля моря Микита уперся рогом і вирішив піти проти волі матері.

Жанна виявилася страшенно незадоволена вибором сина. Вона бажає для своїх дітей найкращого, тому Микита повинен отримати освіту, а не збігати в море. Родичі зібрали сімейну раду, щоб відмовити хлопчину від необдуманого рішення. Умовляння не допомогли, тому бабуся Сіма придумала інший варіант: а чому б не влаштувати Микиті «корабельне» життя вдома? Нехай він відчує, що це таке - бути юнгою! Чи впорається хлопець із завданнями матері і бабусі, дивіться у ліричній комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 15.

Ліза теж не виправдала очікування матері. Дочка Жанни познайомилася із власником нічного клубу, який запропонував їй стати танцівницею. Ліза зраділа можливості попрацювати у «елітному» місці, куди ходять тільки багаті чоловіки. Жанні цей варіант роботи категорично не сподобався. Вона всіма силами намагалася не пустити дочку на кастинг, і навіть замкнула її у кімнаті. Але Ліза теж, як і її брат, проявила рідкісну впертість. Та тільки чи сподобається їй танцювати перед багатими чоловіками? Дивіться в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 15.

Жанна кожен день намагається справлятися і з постояльцями, і з власними домочадцями. Іноді вона буває навіть занадто суворою і не бажає слухати доводи дітей. Чи не завадить її надмірна опіка виповнитися мріям Лізи і Микити? Дивіться історію одеської сім'ї у ліричній комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 15