Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сім'я дізналася про вагітність Лізи
<p><strong>У серіалі Здамо будиночок біля моря - радісні новини: сім'я дізналася про вагітність Лізи.</strong></p><p><strong>Але все виявилося не так просто, як здається на перший погляд.</strong></p><p>Новий хлопець Лізи викликав безліч обговорень у жіночої половини сім'ї. Бабуся Сіма схвалює вибір внучки, в той час як Жанна все ще сумнівається. Вона боїться, що почуттями її дорогоцінної донечки гратимуть.</p><p><strong>У продовженні серіалу Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 16 Ліза вирішила перевірити почуття свого молодого чоловіка вельми оригінальним способом - вона підробила тест на вагітність!</strong></p><p>Ліза повідомила своєму хлопцеві Вові радісну новину: він буде батьком. Вона очікувала, що тут же отримає пропозицію руки і серця, але не тут-то було: реакція Володимира виявилася зовсім не такою, як вона чекала... Навіщо коханий чоловік повіз її до лікарні замість РАГСу? Дивіться в комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 16, як повів себе обранець Лізи.</p><p>Обман Лізи збив з пантелику не тільки потенційного чоловіка, але і всю її сім'ю.</p><p>У великій сім'ї не так-то просто щось приховати, тому дуже скоро всі домочадці Лізи дізналися про її уявну вагітність. У будинку почався справжній переполох: Льоня почав стежити за рівнем шуму в приміщенні, Боря взявся робити саморобні іграшки, а сувора Жанна раптово принесла Лізі сніданок у ліжко...</p><p><strong>І тільки Микиту не дуже цікавить можливе поповнення в родині.</strong></p><p>У старшого сина Жанни інші проблеми: він порвав улюблені кросівки. Він спробував попросити грошей у матері, але та надто зайнята новиною про «вагітність» Лізи. Тому Микита вирішив купити дешеве взуття на ринку... Дивіться живе підтвердження вислову «скупий платить двічі» у комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 16.</p><p><strong>А Лізі довелося зіткнутися віч-на-віч із наслідками свого обману.</strong></p><p>Мало того, що її неприємно здивувала реакція Володимира - тепер вся сім'я впевнена у тому, що вона чекає дитину!</p><p>Дивіться в серіалі Здається будиночок біля моря 1 сезон серія 16, як Ліза буде розповідати правду своїм рідним.</p>

Сім'я дізналася про вагітність Лізи

Всі серії | Сезон 1

Сім'я дізналася про вагітність Лізи

У серіалі Здамо будиночок біля моря - радісні новини: сім'я дізналася про вагітність Лізи.

Але все виявилося не так просто, як здається на перший погляд.

Новий хлопець Лізи викликав безліч обговорень у жіночої половини сім'ї. Бабуся Сіма схвалює вибір внучки, в той час як Жанна все ще сумнівається. Вона боїться, що почуттями її дорогоцінної донечки гратимуть.

У продовженні серіалу Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 16 Ліза вирішила перевірити почуття свого молодого чоловіка вельми оригінальним способом - вона підробила тест на вагітність!

Ліза повідомила своєму хлопцеві Вові радісну новину: він буде батьком. Вона очікувала, що тут же отримає пропозицію руки і серця, але не тут-то було: реакція Володимира виявилася зовсім не такою, як вона чекала... Навіщо коханий чоловік повіз її до лікарні замість РАГСу? Дивіться в комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 16, як повів себе обранець Лізи.

Обман Лізи збив з пантелику не тільки потенційного чоловіка, але і всю її сім'ю.

У великій сім'ї не так-то просто щось приховати, тому дуже скоро всі домочадці Лізи дізналися про її уявну вагітність. У будинку почався справжній переполох: Льоня почав стежити за рівнем шуму в приміщенні, Боря взявся робити саморобні іграшки, а сувора Жанна раптово принесла Лізі сніданок у ліжко...

І тільки Микиту не дуже цікавить можливе поповнення в родині.

У старшого сина Жанни інші проблеми: він порвав улюблені кросівки. Він спробував попросити грошей у матері, але та надто зайнята новиною про «вагітність» Лізи. Тому Микита вирішив купити дешеве взуття на ринку... Дивіться живе підтвердження вислову «скупий платить двічі» у комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 16.

А Лізі довелося зіткнутися віч-на-віч із наслідками свого обману.

Мало того, що її неприємно здивувала реакція Володимира - тепер вся сім'я впевнена у тому, що вона чекає дитину!

Дивіться в серіалі Здається будиночок біля моря 1 сезон серія 16, як Ліза буде розповідати правду своїм рідним.