Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сім'я забула про день народження Жанни
<p><strong>У головної героїні серіалу Здамо будиночок біля моря Жанни - день народження.</strong></p><p>Однак їй не дуже радісно у цей святковий день, тому що майже всі домочадці благополучно про нього забули. Один тільки Льоня згадав про день народження дружини, та й він показав себе не з кращого боку - від його подарунка Жанні захотілося розплакатися... Що подарував їй неуважний чоловік? Дивіться у новій серії Здамо будиночок біля моря 1 сезон.</p><p>Розчарованій Жанні не дуже хочеться відзначати свій день народження. Бабуся Сіма вирішила викрутитися: вона сказала дочці, що подарунок підготували на вечір. Тепер у домашніх Жанни є всього кілька годин, щоб придумати для неї сюрприз.</p><p><strong>У героїв комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 17 почалася битва не на життя, а на смерть.</strong></p><p>Родичі Жанни щосили намагаються загладити провину перед матір'ю сімейства і придумати їй найкращий подарунок. Виходить у них не дуже добре - у когось немає грошей, у когось - фантазії.</p><p>Бабуся Сіма вирішила знайти презент для дочки серед старого мотлоху. Вибір у неї невеликий, тому бабуся йде на відчайдушний крок і обманює Лізу, яка вже придумала відмінний подарунок для матері.</p><p>Боря вирішив об'єднати свої сили зі старшим сином. Одна біда - грошей у них немає, тому колишній чоловік Жанни вирішив зробити подарунок своїми руками. Чи вийде у нього щось путнє? Дивіться у комедії Здається будиночок біля моря 1 сезон серія 17.</p><p>Льоня усвідомив, що помилився із вибором подарунка для Жанни. Він намагається придумати щось краще, тому приєднується до Борі. Той точно знає, про що мріє Жанна останні 20 років. У всякому разі, так стверджує сам Боря. Чи правий він - покаже 17 серія Здамо будиночок біля моря.</p><p><strong>Але ж у Жанни дійсно є мрія, про що вона вперто намагається натякнути чоловікові.</strong></p><p>Чи пробачить Жанна своїх домочадців? Чи зможуть вони придумати такий подарунок, який дійсно її порадує? Дивіться історію про курйозний день народження у комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 17.</p>

Сім'я забула про день народження Жанни

Всі серії | Сезон 1

Сім'я забула про день народження Жанни

У головної героїні серіалу Здамо будиночок біля моря Жанни - день народження.

Однак їй не дуже радісно у цей святковий день, тому що майже всі домочадці благополучно про нього забули. Один тільки Льоня згадав про день народження дружини, та й він показав себе не з кращого боку - від його подарунка Жанні захотілося розплакатися... Що подарував їй неуважний чоловік? Дивіться у новій серії Здамо будиночок біля моря 1 сезон.

Розчарованій Жанні не дуже хочеться відзначати свій день народження. Бабуся Сіма вирішила викрутитися: вона сказала дочці, що подарунок підготували на вечір. Тепер у домашніх Жанни є всього кілька годин, щоб придумати для неї сюрприз.

У героїв комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 17 почалася битва не на життя, а на смерть.

Родичі Жанни щосили намагаються загладити провину перед матір'ю сімейства і придумати їй найкращий подарунок. Виходить у них не дуже добре - у когось немає грошей, у когось - фантазії.

Бабуся Сіма вирішила знайти презент для дочки серед старого мотлоху. Вибір у неї невеликий, тому бабуся йде на відчайдушний крок і обманює Лізу, яка вже придумала відмінний подарунок для матері.

Боря вирішив об'єднати свої сили зі старшим сином. Одна біда - грошей у них немає, тому колишній чоловік Жанни вирішив зробити подарунок своїми руками. Чи вийде у нього щось путнє? Дивіться у комедії Здається будиночок біля моря 1 сезон серія 17.

Льоня усвідомив, що помилився із вибором подарунка для Жанни. Він намагається придумати щось краще, тому приєднується до Борі. Той точно знає, про що мріє Жанна останні 20 років. У всякому разі, так стверджує сам Боря. Чи правий він - покаже 17 серія Здамо будиночок біля моря.

Але ж у Жанни дійсно є мрія, про що вона вперто намагається натякнути чоловікові.

Чи пробачить Жанна своїх домочадців? Чи зможуть вони придумати такий подарунок, який дійсно її порадує? Дивіться історію про курйозний день народження у комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 17.