Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жанна виходить на міжнародний рівень сервісу
<p><strong>У найвеселішому сімействі Одеси в серіалі Здамо будиночок біля моря нове потрясіння. До них заселився справжній іноземець! </strong>Жанночка на сьомому небі від щастя – це ж вихід на міжнародний рівень бізнесу! Ще трохи і сімейний готель стане 5-зірковим, а разом із зірками прийде й гора євро.</p><p>Із приїздом гостя в серіалі Здамо будиночок біля моря 18 серія від 19.09.2018 у кожного родича з'являються на нього великі плани. Старший син Микита поспішає в усьому йому допомагати, приносити багаж, наливати чай, і не соромиться вимагати від Ганса великі чайові. Хлопцеві потрібно 500 доларів, щоб купити класний професійний фотоапарат, за допомогою якого Микита зібрався підкоряти серця дівчат.</p><p><strong>Нагострила вуха й сестра Ліза. У 18 серії Здамо будиночок біля моря дівчина, дізнавшись про щедрі чайові, вирішила спокусити іноземця!</strong> Наскільки добре це в неї вийшло? Дивись онлайн 18 серію Здамо будиночок біля моря.</p><p>Здавалося ощасливити Жанну ще більше вже не можна, але Гансу це вдалося. Він розповів господині, що прилетів в Україну вивчати екосистему Чорного моря і підшукує житло для 10 осіб в експедиції. У серіалі Здамо будиночок біля моря 18 серія Жанна не втрачала час даремно: вона тут-таки змусила Льоню робити ремонт гаража, щоб розмістити таку велику кількість гостей. А Борю і Симу Марківну вирішила виселити.</p><p><strong>Вкрай незадоволені екс-чоловік і мати-єврейка побудували план, як вижити Ганса із сімейного готелю.</strong> Боря переконав Льоню, що Жанночка закохалася в нового постояльця. Терплячий Леонід довго кипів, але таки вибухнув сценою ревнощів! Що він наговорив іноземцю в запалі гніву? І як Жанна виправдовувалася перед гостем? Увесь будинок знову на вухах! Залишайся в центрі подій – дивись онлайн Здамо будиночок біля моря 18 серію від 19.09.2018.</p><p>Не пропусти, як новий кумедний конфлікт доведе все сімейство до в'язниці! І дізнайся, ким насправді виявиться цінний іноземний гість? <strong>Дивись Здамо будиночок біля моря 18 серія онлайн на сайті Teleportal.ua!</strong></p>

Жанна виходить на міжнародний рівень сервісу

Всі серії | Сезон 1

Жанна виходить на міжнародний рівень сервісу

У найвеселішому сімействі Одеси в серіалі Здамо будиночок біля моря нове потрясіння. До них заселився справжній іноземець! Жанночка на сьомому небі від щастя – це ж вихід на міжнародний рівень бізнесу! Ще трохи і сімейний готель стане 5-зірковим, а разом із зірками прийде й гора євро.

Із приїздом гостя в серіалі Здамо будиночок біля моря 18 серія від 19.09.2018 у кожного родича з'являються на нього великі плани. Старший син Микита поспішає в усьому йому допомагати, приносити багаж, наливати чай, і не соромиться вимагати від Ганса великі чайові. Хлопцеві потрібно 500 доларів, щоб купити класний професійний фотоапарат, за допомогою якого Микита зібрався підкоряти серця дівчат.

Нагострила вуха й сестра Ліза. У 18 серії Здамо будиночок біля моря дівчина, дізнавшись про щедрі чайові, вирішила спокусити іноземця! Наскільки добре це в неї вийшло? Дивись онлайн 18 серію Здамо будиночок біля моря.

Здавалося ощасливити Жанну ще більше вже не можна, але Гансу це вдалося. Він розповів господині, що прилетів в Україну вивчати екосистему Чорного моря і підшукує житло для 10 осіб в експедиції. У серіалі Здамо будиночок біля моря 18 серія Жанна не втрачала час даремно: вона тут-таки змусила Льоню робити ремонт гаража, щоб розмістити таку велику кількість гостей. А Борю і Симу Марківну вирішила виселити.

Вкрай незадоволені екс-чоловік і мати-єврейка побудували план, як вижити Ганса із сімейного готелю. Боря переконав Льоню, що Жанночка закохалася в нового постояльця. Терплячий Леонід довго кипів, але таки вибухнув сценою ревнощів! Що він наговорив іноземцю в запалі гніву? І як Жанна виправдовувалася перед гостем? Увесь будинок знову на вухах! Залишайся в центрі подій – дивись онлайн Здамо будиночок біля моря 18 серію від 19.09.2018.

Не пропусти, як новий кумедний конфлікт доведе все сімейство до в'язниці! І дізнайся, ким насправді виявиться цінний іноземний гість? Дивись Здамо будиночок біля моря 18 серія онлайн на сайті Teleportal.ua!