Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: До Одеси приїхав Ревізор!
<p><strong>В Одесі переполох! Не хто інший, як сам Ревізор приїхав у місто. </strong>Ця новина дійшла до відповідальної господині Жанночки в серіалі Здамо будиночок біля моря через надійне сарафанне радіо на Привозі. І як раз у цей час невідомий турист із Києва зарезервував номер у сімейному готелі всього на одну ніч! Невже Ревізор влаштує перевірку прямо в будиночку біля моря?</p><p>«У нас буде перевірка!» - у переляканому вигуку Жанни в серіалі Здамо будиночок біля моря 19 серія від 20.09.2018 звучав майже вирок. Що ж робити? Льоня пропонує повернути гроші й закрити готель на час перебування Ревізора в Одесі. Але якщо так вчинити, то цілком можливо здатися ненадійним готелем, який відміняє бронь і псує людям відпочинок. Бойова Жанна налаштована боротися за табличку!</p><p><strong>«Це ж реклама на всю Україну!»</strong> - переконувала вона рідних у 19 серії Здамо будиночок біля моря. Якщо отримати хороший відгук, то вони, нарешті, зароблять гроші на злощасний басейн і навіть на будинок із басейном! Потрібне генеральне прибирання та надійний план!</p><p><strong>Але коли це домочадці могли беззаперечно слухати головну героїню серіалу Здамо будиночок біля моря?</strong></p><p>Жанна вигнала всіх дітей із дому на цілий день. Але все пішло не так, коли подруга підказала Лізі, що телебачення – чудовий спосіб, щоб знайти хлопця. Тепер дівчина в будь-який спосіб мала намір потрапити в кадр! А Микита в 19 серії Здамо будиночок біля моря взяв на прокат мавпочку, щоб заробити на фотографіях. І благополучно загубив її в готелі Жанни! Дика тварина біснується в будинку, а на порозі вже стоїть Ревізор. Гірше не придумаєш!</p><p>Надія все ще залишалася, і Жанна вирішила підкорити гостя сервісом. У серіалі Здамо будиночок біля моря 19 серія вона переодягнула колишнього чоловіка у фрак і змусила працювати швейцаром. Але ось біда: він втратив годинник постояльця!</p><p>Череда невдач просто переслідувала Жанночку! Як вона пережила день ревізії? І який відгук у результаті отримав готель? <strong>Дивись онлайн Здамо будиночок біля моря 19 серія від 20.09.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p>

До Одеси приїхав Ревізор!

Всі серії | Сезон 1

До Одеси приїхав Ревізор!

В Одесі переполох! Не хто інший, як сам Ревізор приїхав у місто. Ця новина дійшла до відповідальної господині Жанночки в серіалі Здамо будиночок біля моря через надійне сарафанне радіо на Привозі. І як раз у цей час невідомий турист із Києва зарезервував номер у сімейному готелі всього на одну ніч! Невже Ревізор влаштує перевірку прямо в будиночку біля моря?

«У нас буде перевірка!» - у переляканому вигуку Жанни в серіалі Здамо будиночок біля моря 19 серія від 20.09.2018 звучав майже вирок. Що ж робити? Льоня пропонує повернути гроші й закрити готель на час перебування Ревізора в Одесі. Але якщо так вчинити, то цілком можливо здатися ненадійним готелем, який відміняє бронь і псує людям відпочинок. Бойова Жанна налаштована боротися за табличку!

«Це ж реклама на всю Україну!» - переконувала вона рідних у 19 серії Здамо будиночок біля моря. Якщо отримати хороший відгук, то вони, нарешті, зароблять гроші на злощасний басейн і навіть на будинок із басейном! Потрібне генеральне прибирання та надійний план!

Але коли це домочадці могли беззаперечно слухати головну героїню серіалу Здамо будиночок біля моря?

Жанна вигнала всіх дітей із дому на цілий день. Але все пішло не так, коли подруга підказала Лізі, що телебачення – чудовий спосіб, щоб знайти хлопця. Тепер дівчина в будь-який спосіб мала намір потрапити в кадр! А Микита в 19 серії Здамо будиночок біля моря взяв на прокат мавпочку, щоб заробити на фотографіях. І благополучно загубив її в готелі Жанни! Дика тварина біснується в будинку, а на порозі вже стоїть Ревізор. Гірше не придумаєш!

Надія все ще залишалася, і Жанна вирішила підкорити гостя сервісом. У серіалі Здамо будиночок біля моря 19 серія вона переодягнула колишнього чоловіка у фрак і змусила працювати швейцаром. Але ось біда: він втратив годинник постояльця!

Череда невдач просто переслідувала Жанночку! Як вона пережила день ревізії? І який відгук у результаті отримав готель? Дивись онлайн Здамо будиночок біля моря 19 серія від 20.09.2018 на сайті Teleportal.ua!