Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ліки від розбитого серця
<p>Продовження найвеселішого сімейного серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/sdaetsya-domik-u-morya" target="_blank">Здамо будиночок біля моря</a> вже чекає на тебе у 2 серії від 27.08.2018! Зараз ти станеш свідком справжнього прояви материнської любові і братської самопожертви. У будиночок біля моря повертається старша дочка Жанни – Ліза. Вона тільки що розлучилася з хлопцем і дуже болісно переживає любовну драму. Дівчина закрилася у своїй кімнаті та не виходила кілька днів. Все, що робила героїня Здамо будиночок біля моря 2 серія, - це дивилася серіали та об'їдалися солодким.</p><p><strong>П'ять способів, як перемогти тугу від розбитого серця: дивись онлайн Здамо будиночок біля моря 2 серія</strong></p><p>Спочатку Жанна порадила їй піти розвіятися з подругами, й уперта дочка навіть погодилася. Але посиденьки Лізи з подругами тільки погіршили ситуацію: всі вони або захоплено розповідали про дітей або ділилися своїми відчуттями від вагітності, а остання дівчина, на яку сподівалася Ліза, прийшла в сльозах щастя – їй зробили пропозицію. Але Жанна у 2 серії Здамо будиночок біля моря була рішуче налаштована розвеселити доньку. Для цього вона витягла Лізу з ліжка і відвела її в кіно – вийшло не дуже, тому що мама й дочка потрапили на мелодраму. Після цього вони пішли на шопінг, у ресторан і клуб, але ніщо не підняло настрою Лізі!</p><p>Був тільки один спосіб: Жанна погодилася набити разом із Лізою татуювання!</p><p><strong>Що ще відбувалося у 2 серії Здається будиночок біля моря?</strong></p><p>Поки Жанна проводила час зі старшою донькою, Марка образив сусідських хуліган Давид. І хлопчик став придумувати підступний план помсти своєму кривднику. Але справа виявилася набагато складніше! Микита дістав свої боксерські рукавички й став вчити молодшого брата битися. Але і йому самому довелося помахати кулаками, ба навіть Леоніду! Чим закінчилася сімейна сварка – дивись онлайн 2 серію Здамо будиночок біля моря.</p><p>Дізнайся, чим закінчиться авантюра з татуюванням? І що ще цікаве утне Сима Марківна? Дивись онлайн серіал Здамо будиночок біля моря 2 серія на сайті Teleportal.ua.</p><p>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/sdaetsya-domik-u-morya/2018/vypusk-1" target="_blank">Здається будиночок біля моря 1 серію</a>.</p>

Ліки від розбитого серця

Всі серії | Сезон 1

Ліки від розбитого серця

Продовження найвеселішого сімейного серіалу Здамо будиночок біля моря вже чекає на тебе у 2 серії від 27.08.2018! Зараз ти станеш свідком справжнього прояви материнської любові і братської самопожертви. У будиночок біля моря повертається старша дочка Жанни – Ліза. Вона тільки що розлучилася з хлопцем і дуже болісно переживає любовну драму. Дівчина закрилася у своїй кімнаті та не виходила кілька днів. Все, що робила героїня Здамо будиночок біля моря 2 серія, - це дивилася серіали та об'їдалися солодким.

П'ять способів, як перемогти тугу від розбитого серця: дивись онлайн Здамо будиночок біля моря 2 серія

Спочатку Жанна порадила їй піти розвіятися з подругами, й уперта дочка навіть погодилася. Але посиденьки Лізи з подругами тільки погіршили ситуацію: всі вони або захоплено розповідали про дітей або ділилися своїми відчуттями від вагітності, а остання дівчина, на яку сподівалася Ліза, прийшла в сльозах щастя – їй зробили пропозицію. Але Жанна у 2 серії Здамо будиночок біля моря була рішуче налаштована розвеселити доньку. Для цього вона витягла Лізу з ліжка і відвела її в кіно – вийшло не дуже, тому що мама й дочка потрапили на мелодраму. Після цього вони пішли на шопінг, у ресторан і клуб, але ніщо не підняло настрою Лізі!

Був тільки один спосіб: Жанна погодилася набити разом із Лізою татуювання!

Що ще відбувалося у 2 серії Здається будиночок біля моря?

Поки Жанна проводила час зі старшою донькою, Марка образив сусідських хуліган Давид. І хлопчик став придумувати підступний план помсти своєму кривднику. Але справа виявилася набагато складніше! Микита дістав свої боксерські рукавички й став вчити молодшого брата битися. Але і йому самому довелося помахати кулаками, ба навіть Леоніду! Чим закінчилася сімейна сварка – дивись онлайн 2 серію Здамо будиночок біля моря.

Дізнайся, чим закінчиться авантюра з татуюванням? І що ще цікаве утне Сима Марківна? Дивись онлайн серіал Здамо будиночок біля моря 2 серія на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Здається будиночок біля моря 1 серію.