Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як відбити нареченого у своєї дочки?
<p><strong>У серіалі Здамо будиночок біля моря ні хвилини спокою! У Лізи новий хлопець.</strong> Ні для кого це вже не новина, а Микита й зовсім переконаний, якщо знайомитися з усіма залицяльниками сестри, то дуже скоро знатимеш половину Одеси! Так чи ні, Ліза знову переконана, що на цей раз «усе дуже серйозно», і привела Артура знайомитися з батьками. Якраз тут усе й почалося!</p><p>За столом новий хлопець Лізи розповів домочадцям у серіалі Здамо будиночок біля моря 20 серія від 21.09.2018, що працює письменником. І це ніяка не вигадана професія, як запідозрила Сима Марківна. Видавець уже надрукував дві книги Артура! І зараз хлопець знаходиться у творчому пошуку теми для нового тому.</p><p><strong>Жанна у 20 серії Здамо будиночок біля моря й сама згадала, як в юності мріяла писати романи.</strong></p><p>За столом вона розповіла Артуру цілу історію свого життя з усіма негараздами і проблемами, які їй довелося подолати. Але теплі домашні посиденьки справили зворотний ефект –<strong> наш письменник закохався в Жанночку!</strong></p><p>Після сімейної вечері Ліза поїхала ночувати до бойфренда мрії, запалила в його спальні свічки, одягла шовкову білизну... Але Артур у 20 серії Здамо будиночок біля моря цілу ніч просидів за друкарською машинкою, видаючи один рядок за іншим. До ранку він закінчив цілу книгу про те, як молодий хлопець закохується в матір власної дівчини!</p><p>Ні світ ні зоря письменник зірвався до своєї коханої, у надії, що прочитавши мемуари, Жанна відповість на його почуття! Як сприйме новину господиня будинку? І як довго їй вдасться приховувати від жителів будиночка біля моря той факт, що вона відбила нареченого у своєї дочки?! Дивись онлайн 20 серію Здамо будиночок біля моря.</p><p>Що порадить дочці Сима Марківна? І найінтригуюче: що зробить Ліза, коли дізнається правду?</p><p><strong>Не пропусти найвеселіше серіал сезону! Дивись онлайн Здамо будиночок біля моря 20 серія від 21.09.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p>

Як відбити нареченого у своєї дочки?

Всі серії | Сезон 1

Як відбити нареченого у своєї дочки?

У серіалі Здамо будиночок біля моря ні хвилини спокою! У Лізи новий хлопець. Ні для кого це вже не новина, а Микита й зовсім переконаний, якщо знайомитися з усіма залицяльниками сестри, то дуже скоро знатимеш половину Одеси! Так чи ні, Ліза знову переконана, що на цей раз «усе дуже серйозно», і привела Артура знайомитися з батьками. Якраз тут усе й почалося!

За столом новий хлопець Лізи розповів домочадцям у серіалі Здамо будиночок біля моря 20 серія від 21.09.2018, що працює письменником. І це ніяка не вигадана професія, як запідозрила Сима Марківна. Видавець уже надрукував дві книги Артура! І зараз хлопець знаходиться у творчому пошуку теми для нового тому.

Жанна у 20 серії Здамо будиночок біля моря й сама згадала, як в юності мріяла писати романи.

За столом вона розповіла Артуру цілу історію свого життя з усіма негараздами і проблемами, які їй довелося подолати. Але теплі домашні посиденьки справили зворотний ефект – наш письменник закохався в Жанночку!

Після сімейної вечері Ліза поїхала ночувати до бойфренда мрії, запалила в його спальні свічки, одягла шовкову білизну... Але Артур у 20 серії Здамо будиночок біля моря цілу ніч просидів за друкарською машинкою, видаючи один рядок за іншим. До ранку він закінчив цілу книгу про те, як молодий хлопець закохується в матір власної дівчини!

Ні світ ні зоря письменник зірвався до своєї коханої, у надії, що прочитавши мемуари, Жанна відповість на його почуття! Як сприйме новину господиня будинку? І як довго їй вдасться приховувати від жителів будиночка біля моря той факт, що вона відбила нареченого у своєї дочки?! Дивись онлайн 20 серію Здамо будиночок біля моря.

Що порадить дочці Сима Марківна? І найінтригуюче: що зробить Ліза, коли дізнається правду?

Не пропусти найвеселіше серіал сезону! Дивись онлайн Здамо будиночок біля моря 20 серія від 21.09.2018 на сайті Teleportal.ua!