Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Другий чоловік на всяк випадок
<p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/sdaetsya-domik-u-morya" target="_blank">Здамо будиночок біля моря</a> 3 серія від 28.08.2018 у Жанни нова турбота! Сусідню ділянку виставили на продаж, і господиня будиночка біля моря вже загорілася мріями про збільшення свого затишного готелю. Але для того, щоб більше заробляти – спочатку треба зробити вкладення. Жанна перевернула весь будинок у пошуках грошей: довелося згадувати, де заховані старі заначки, і розбивати дитячі скарбнички. Уся сім'я в 3 серії Здамо будиночок біля моря виявилася втягнута в авантюру покупки ділянки.</p><p>Але грошей все одно не було достатньо, і Сима Марківна, мама Жанни, порадила їй зустрітися зі знайомою з університетського гуртожитку і попросити в борг. Щоб «Скрудж МакДак у спідниці» дала грошей довелося розробляти план, як зробити її лояльною. Тут втрутився колишній чоловік головної героїні Здамо будиночок біля моря – Боря. Хто-хто, а він знає, як догодити жінці! Найкраще, порадив екс-чоловік, її напоїти! У Бориса свій інтерес: Жанна відлучила його від кухні, і він уже кілька днів сидить на локшині швидкого приготування й сардельках. До того ж кіт краде у нього їжу! Чоловік вирішив напроситися на вечерю, щоб вдосталь поїсти.</p><p>У цьому плані був тільки один недолік – свого справжнього чоловіка Жанна не попередила, що піде з Борею в ресторан. Дивись онлайн Здамо будиночок біля моря 3 серія від 28.08.2018 та стань свідком грандіозного скандалу, який влаштує Леонід, коли дізнається всі подробиці! Але й це виявиться не найстрашнішим: дізнайся, чого зажадає стара подруга Жанни?</p><p><strong>А що робили цього часу діти в 3 серії Здамо будиночок біля моря?</strong></p><p>Поки батьки були зайняті, Марк у серіалі Здамо будиночок біля моря 3 серія шантажував бабусю Симу Марківну, щоб теж випросити в неї трохи фінансів на велику покупку. Жінка нерозумно прокололася перед онуком, і він дізнався, що вона прекрасно вміє ходити сама! А ще двоє її онуків, дізнавшись про те, що бабуся дала гроші Марку, теж прийшли клянчити і обурюватися!</p><p>Дивись Здамо будиночок біля моря 3 серія від 28.08.2018 та дізнайся, навіщо Марку потрібні були гроші і як Сима Марківна запудрила мізки іншим онукам, щоб не ділити і з ними свій дохід?</p><p>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/sdaetsya-domik-u-morya/2018/vypusk-2" target="_blank">Здається будиночок біля моря 2 серію</a>. </p>

Другий чоловік на всяк випадок

Всі серії | Сезон 1

Другий чоловік на всяк випадок

У серіалі Здамо будиночок біля моря 3 серія від 28.08.2018 у Жанни нова турбота! Сусідню ділянку виставили на продаж, і господиня будиночка біля моря вже загорілася мріями про збільшення свого затишного готелю. Але для того, щоб більше заробляти – спочатку треба зробити вкладення. Жанна перевернула весь будинок у пошуках грошей: довелося згадувати, де заховані старі заначки, і розбивати дитячі скарбнички. Уся сім'я в 3 серії Здамо будиночок біля моря виявилася втягнута в авантюру покупки ділянки.

Але грошей все одно не було достатньо, і Сима Марківна, мама Жанни, порадила їй зустрітися зі знайомою з університетського гуртожитку і попросити в борг. Щоб «Скрудж МакДак у спідниці» дала грошей довелося розробляти план, як зробити її лояльною. Тут втрутився колишній чоловік головної героїні Здамо будиночок біля моря – Боря. Хто-хто, а він знає, як догодити жінці! Найкраще, порадив екс-чоловік, її напоїти! У Бориса свій інтерес: Жанна відлучила його від кухні, і він уже кілька днів сидить на локшині швидкого приготування й сардельках. До того ж кіт краде у нього їжу! Чоловік вирішив напроситися на вечерю, щоб вдосталь поїсти.

У цьому плані був тільки один недолік – свого справжнього чоловіка Жанна не попередила, що піде з Борею в ресторан. Дивись онлайн Здамо будиночок біля моря 3 серія від 28.08.2018 та стань свідком грандіозного скандалу, який влаштує Леонід, коли дізнається всі подробиці! Але й це виявиться не найстрашнішим: дізнайся, чого зажадає стара подруга Жанни?

А що робили цього часу діти в 3 серії Здамо будиночок біля моря?

Поки батьки були зайняті, Марк у серіалі Здамо будиночок біля моря 3 серія шантажував бабусю Симу Марківну, щоб теж випросити в неї трохи фінансів на велику покупку. Жінка нерозумно прокололася перед онуком, і він дізнався, що вона прекрасно вміє ходити сама! А ще двоє її онуків, дізнавшись про те, що бабуся дала гроші Марку, теж прийшли клянчити і обурюватися!

Дивись Здамо будиночок біля моря 3 серія від 28.08.2018 та дізнайся, навіщо Марку потрібні були гроші і як Сима Марківна запудрила мізки іншим онукам, щоб не ділити і з ними свій дохід?

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Здається будиночок біля моря 2 серію.