Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Режим економії в будиночку біля моря
<p>У 4 серії від 29.08.2018 <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/sdaetsya-domik-u-morya" target="_blank">Здамо будиночок біля</a> моря проблеми з величезними рахунками за комунальні послуги добралися й до сім'ї Жанни. Коли головна героїня побачила цифри на папері – відразу стала помічати, хто не вимикає світло, коли виходить із кімнати, і приймає ванни. Найголовнішим марнотратом виявилася Сима Марківна, і дочка строго її відчитала. Ображена «бабуся-інвалід» тут-таки викликала таксі й поїхала на вокзал!</p><p><strong>Що сталося далі в серіалі Здамо будиночок біля моря 4 серія?</strong></p><p>А далі Сима Марківна з боєм «вирвала з рук» нових постояльців у жінок, які чекають туристів прямо біля вокзалу з оголошеннями про нібито дешеве житло. Вона повернулася додому з тріумфом і, задоволена собою, вручила Жанні гроші. Тільки ось тріумф тривав недовго. У 4 серії Здамо будиночок біля моря відпочити в Одесу приїхав колишній хлопець Лізи з новою дівчиною – саме цю пару й заселила Сима Марківна!</p><p>На жаль, гроші за оренду повернути не вдалося, тому що Леонід вже встиг заплатити за комуналку. Дивись онлайн 4 серію Здамо будиночок біля моря і дізнайся, що придумала сім'я, щоб вижити мешканців?</p><p>Бориса, екс-чоловіка Жанни, відправили відшукати Лізу й затримати її, поки голова шведського сімейства не подзвонить і дозволить повернутися під рідний дах. А потім стали придумувати! Жанна розповіла мешканцям, що її чоловік Леонід нібито з глузду з'їхав, і запропонувала виселитися, але вони тільки поспівчували й навіть стали вважати своїм обов'язком її підтримати. Марка змусили грати на скрипці день і ніч, але виявилося, що в родині квартирантки були музиканти, і вона звикла до такого шуму. Леонід відключив у будинку інтернет, але мешканці зраділи, що будуть більше спілкуватися. Йому навіть довелося стягнути ванну!</p><p>Дивись онлайн Здається будиночок біля моря 4 серія від 29.08.2018 та дізнайся, що зробили герої серіалу, щоб, нарешті, позбутися колишнього Лізи? І чи змогли вони приховати від дочки Жанни, що відбувається? А також не пропусти кілька корисних ідей, де можна заховати заначку.</p><p>Дивись онлайн 4 серію Здається будиночок біля моря на сайті Teleportal.ua.</p><p>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/sdaetsya-domik-u-morya/2018/vypusk-3" target="_blank">Здається будиночок біля моря 3 серію</a>. </p>

Режим економії в будиночку біля моря

Всі серії | Сезон 1

Режим економії в будиночку біля моря

У 4 серії від 29.08.2018 Здамо будиночок біля моря проблеми з величезними рахунками за комунальні послуги добралися й до сім'ї Жанни. Коли головна героїня побачила цифри на папері – відразу стала помічати, хто не вимикає світло, коли виходить із кімнати, і приймає ванни. Найголовнішим марнотратом виявилася Сима Марківна, і дочка строго її відчитала. Ображена «бабуся-інвалід» тут-таки викликала таксі й поїхала на вокзал!

Що сталося далі в серіалі Здамо будиночок біля моря 4 серія?

А далі Сима Марківна з боєм «вирвала з рук» нових постояльців у жінок, які чекають туристів прямо біля вокзалу з оголошеннями про нібито дешеве житло. Вона повернулася додому з тріумфом і, задоволена собою, вручила Жанні гроші. Тільки ось тріумф тривав недовго. У 4 серії Здамо будиночок біля моря відпочити в Одесу приїхав колишній хлопець Лізи з новою дівчиною – саме цю пару й заселила Сима Марківна!

На жаль, гроші за оренду повернути не вдалося, тому що Леонід вже встиг заплатити за комуналку. Дивись онлайн 4 серію Здамо будиночок біля моря і дізнайся, що придумала сім'я, щоб вижити мешканців?

Бориса, екс-чоловіка Жанни, відправили відшукати Лізу й затримати її, поки голова шведського сімейства не подзвонить і дозволить повернутися під рідний дах. А потім стали придумувати! Жанна розповіла мешканцям, що її чоловік Леонід нібито з глузду з'їхав, і запропонувала виселитися, але вони тільки поспівчували й навіть стали вважати своїм обов'язком її підтримати. Марка змусили грати на скрипці день і ніч, але виявилося, що в родині квартирантки були музиканти, і вона звикла до такого шуму. Леонід відключив у будинку інтернет, але мешканці зраділи, що будуть більше спілкуватися. Йому навіть довелося стягнути ванну!

Дивись онлайн Здається будиночок біля моря 4 серія від 29.08.2018 та дізнайся, що зробили герої серіалу, щоб, нарешті, позбутися колишнього Лізи? І чи змогли вони приховати від дочки Жанни, що відбувається? А також не пропусти кілька корисних ідей, де можна заховати заначку.

Дивись онлайн 4 серію Здається будиночок біля моря на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Здається будиночок біля моря 3 серію.