Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Генеральне прибирання
<p>У серіалі Здамо будиночок біля моря 5 серія від 30.08.2018 Жанна затіяла в будинку генеральне прибирання. І, як на зло, зламалася пральна машина! Боря, який жував на кухні в цей момент, порадив просто вдарити техніку. Жанна розлютилася: у неї в хаті повно людей і ніхто не може допомогти їй щось полагодити! Під гарячу руку потрапив, звичайно, Борис. Господиня будиночка біля моря заявила: або він ремонтує пральну машинку прямо зараз, або нехай платить за пару місяців проживання і халявну ковбасу!</p> <p>Виявилося, що колишній чоловік зовсім не майстер на всі руки. У 5 серії Здамо будиночок біля моря дивись онлайн, як він примудрився застрягти рукою в барабані! А Леонід, який повернувся з роботи, обурився тим, що інший чоловік господарює в нього вдома і теж взявся за викрутки! Тільки, щоб не бути дурнем, як Боря, знайшов інструкцію і на кілька годин пішов у читання. Жанна вже кипіла від гніву: над «пралкою» працює два дорослих лоба, а результату так і немає. Незабаром у серіалі Здамо будиночок біля моря 5 серія вже назріло справжнє змагання з прибирання: Леонід і Борис метушилися по дому й намагалися лагодити все, що погано лежало!</p> <p>Дивись онлайн Здамо будиночок біля моря 5 серія і дізнайся, чи допомогло таке завзяття Жанні? І що чоловіки зароблять за свою працю?</p> <p>Поки тата прибиралися в будинку, Марк сумував. Йому страшенно хотілося велосипед, щоб роз'їжджати на ньому з іншими дітьми. Але в нього не було ні двоколісної мрії, ні вміння на ній кататися. Щоб розвеселити сина, Жанна попросила Лізу взяти молодшого брата на побачення та навчити його їздити на орендованому велосипеді. Лізі, звичайно, такий «баласт» був не потрібен – він міг зіпсувати романтичний лад. Тому в 5 серії Здамо будиночок біля моря вона відвела Марка до Микити й переадресувала йому мамине завдання. А Микита, у свою чергу, умовив бабусю Симу Марківну взяти молодшого онука на прогулянку. Дивно, як вона зібралася вчити його їздити на велосипеді?</p> <p>Дивись онлайн 5 серію Здається будиночок біля моря на сайті Teleportal.ua і дізнайся, чи збулася мрія Марка? І що він придумав, щоб помститися родичам за «переведення стрілок» один на одного?</p>

Генеральне прибирання

Всі серії | Сезон 1

Генеральне прибирання

У серіалі Здамо будиночок біля моря 5 серія від 30.08.2018 Жанна затіяла в будинку генеральне прибирання. І, як на зло, зламалася пральна машина! Боря, який жував на кухні в цей момент, порадив просто вдарити техніку. Жанна розлютилася: у неї в хаті повно людей і ніхто не може допомогти їй щось полагодити! Під гарячу руку потрапив, звичайно, Борис. Господиня будиночка біля моря заявила: або він ремонтує пральну машинку прямо зараз, або нехай платить за пару місяців проживання і халявну ковбасу!

Виявилося, що колишній чоловік зовсім не майстер на всі руки. У 5 серії Здамо будиночок біля моря дивись онлайн, як він примудрився застрягти рукою в барабані! А Леонід, який повернувся з роботи, обурився тим, що інший чоловік господарює в нього вдома і теж взявся за викрутки! Тільки, щоб не бути дурнем, як Боря, знайшов інструкцію і на кілька годин пішов у читання. Жанна вже кипіла від гніву: над «пралкою» працює два дорослих лоба, а результату так і немає. Незабаром у серіалі Здамо будиночок біля моря 5 серія вже назріло справжнє змагання з прибирання: Леонід і Борис метушилися по дому й намагалися лагодити все, що погано лежало!

Дивись онлайн Здамо будиночок біля моря 5 серія і дізнайся, чи допомогло таке завзяття Жанні? І що чоловіки зароблять за свою працю?

Поки тата прибиралися в будинку, Марк сумував. Йому страшенно хотілося велосипед, щоб роз'їжджати на ньому з іншими дітьми. Але в нього не було ні двоколісної мрії, ні вміння на ній кататися. Щоб розвеселити сина, Жанна попросила Лізу взяти молодшого брата на побачення та навчити його їздити на орендованому велосипеді. Лізі, звичайно, такий «баласт» був не потрібен – він міг зіпсувати романтичний лад. Тому в 5 серії Здамо будиночок біля моря вона відвела Марка до Микити й переадресувала йому мамине завдання. А Микита, у свою чергу, умовив бабусю Симу Марківну взяти молодшого онука на прогулянку. Дивно, як вона зібралася вчити його їздити на велосипеді?

Дивись онлайн 5 серію Здається будиночок біля моря на сайті Teleportal.ua і дізнайся, чи збулася мрія Марка? І що він придумав, щоб помститися родичам за «переведення стрілок» один на одного?