Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Леонід вирішив виселити Бориса
<p><strong>У серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 6 ​​герої вирішували проблеми в особистому житті і намагалися налагодити новий бізнес. Але чому все завершилося приїздом поліції?</strong> Дивіться онлайн 6 серію комедії Здамо будиночок біля моря, в якій різношерста сім'я Жанни з'ясовує стосунки між собою.</p> <p>У серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон 6 серія назрів конфлікт між Леонідом та Борисом. Льоня більше не в силах терпіти колишнього чоловіка Жанни, який переходить усі межі. На його думку, проблеми в особистому житті Борі заважають жити їхній родині. Та й де це бачили, щоб нинішній і колишній чоловік жили під одним дахом? Жанна просить Льоню потерпіти, але той твердо має намір покінчити із ситуацією, що склалася. Він навіть зустрівся з Ритою – нинішньою</p> <p>любов'ю Бориса, на якій той хоче одружитися. Чи варто було Леоніду встрявати в чужі відносини? Дивіться справжню сімейну драму в ліричній комедії Здається будиночок біля моря 6 серія.</p> <p>Пристрасті киплять і в особистому житті бабусі Сіми. Спочатку вона отримала букет від таємничого шанувальника, потім - причепурилася і навіть одягла підбори. Жінки сім'ї відразу зрозуміли: бабуся відправилася на побачення.</p> <p>Хто ж він, таємничий шанувальник, і чому Сіма так старанно приховує його існування?</p> <p>Бабуся готова заради свого коханого на все, навіть відкрити сім'ї свій найголовніший секрет. <strong>Чи познайомиться сім'я Жанни з коханою людиною бабусі Сіми в 6 серії Здамо будиночок біля моря?</strong></p> <p>Поки родичі намагаються розібратися в заплутаних взаєминах і лікують розбиті серця, Микита вирішив трохи підзаробити на відпочивальниках. Старший син вирішив відкрити квест-кімнату прямо в будинку. Чи вийде щось путнє з бізнес-ідеї юного підприємця? Дивіться в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон 6 серія.</p> <p>Історії комедії Здамо будиночок біля моря кожну серію переносять глядачів у сонячну Одесу. У наших героїв - Жанни та її родичів - не завжди все складається так, як їм хотілося б, але вони ніколи не опускають руки. Любов до сім'ї допомагає їм подолати будь-які труднощі<strong>. Влаштуйте собі невелику відпустку разом з серіалом Здамо будиночок біля моря 1 сезон.</strong></p>

Леонід вирішив виселити Бориса

Всі серії | Сезон 1

Леонід вирішив виселити Бориса

У серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 6 ​​герої вирішували проблеми в особистому житті і намагалися налагодити новий бізнес. Але чому все завершилося приїздом поліції? Дивіться онлайн 6 серію комедії Здамо будиночок біля моря, в якій різношерста сім'я Жанни з'ясовує стосунки між собою.

У серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон 6 серія назрів конфлікт між Леонідом та Борисом. Льоня більше не в силах терпіти колишнього чоловіка Жанни, який переходить усі межі. На його думку, проблеми в особистому житті Борі заважають жити їхній родині. Та й де це бачили, щоб нинішній і колишній чоловік жили під одним дахом? Жанна просить Льоню потерпіти, але той твердо має намір покінчити із ситуацією, що склалася. Він навіть зустрівся з Ритою – нинішньою

любов'ю Бориса, на якій той хоче одружитися. Чи варто було Леоніду встрявати в чужі відносини? Дивіться справжню сімейну драму в ліричній комедії Здається будиночок біля моря 6 серія.

Пристрасті киплять і в особистому житті бабусі Сіми. Спочатку вона отримала букет від таємничого шанувальника, потім - причепурилася і навіть одягла підбори. Жінки сім'ї відразу зрозуміли: бабуся відправилася на побачення.

Хто ж він, таємничий шанувальник, і чому Сіма так старанно приховує його існування?

Бабуся готова заради свого коханого на все, навіть відкрити сім'ї свій найголовніший секрет. Чи познайомиться сім'я Жанни з коханою людиною бабусі Сіми в 6 серії Здамо будиночок біля моря?

Поки родичі намагаються розібратися в заплутаних взаєминах і лікують розбиті серця, Микита вирішив трохи підзаробити на відпочивальниках. Старший син вирішив відкрити квест-кімнату прямо в будинку. Чи вийде щось путнє з бізнес-ідеї юного підприємця? Дивіться в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон 6 серія.

Історії комедії Здамо будиночок біля моря кожну серію переносять глядачів у сонячну Одесу. У наших героїв - Жанни та її родичів - не завжди все складається так, як їм хотілося б, але вони ніколи не опускають руки. Любов до сім'ї допомагає їм подолати будь-які труднощі. Влаштуйте собі невелику відпустку разом з серіалом Здамо будиночок біля моря 1 сезон.