Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як побудувати дитячий майданчик за одну ніч?
<p><strong>Герої серіалу Здамо будиночок біля моря 1 сезон 7 серія в черговий раз намагаються привернути увагу відпочиваючих. У Жанни виникла чудова ідея - побудувати дитячий майданчик у дворі будинку. Одна біда: на втілення ідеї у неї є всього один день, адже відпочивальники з дітьми приїдуть вже завтра...</strong></p> <p>Жанна звернулася за допомогою до свого численного сімейства. Але виявилося, що кожен з них вже чимось зайнятий: Льоня розкладає інструменти, у Микити після клубу болить голова, а Боря... Боря навіть нормальну відмазку придумати не зміг. Засмучена Жанна зрозуміла, що їй знову доведеться робити все самій, як і в кожній серії Здамо будиночок біля моря 1 сезон.</p> <p>Присоромлені чоловіки зрозуміли, що їм все-таки потрібно допомогти найголовнішою жінці сімейства. Але як, якщо вона вже в люті, і не бажає приймати від них допомогу? Несподіване рішення проблеми придумав молодший син Марк. Тепер чоловікам сімейства Жанни доведеться постаратися, щоб побудувати майданчик... потайки від неї! У хід піде все - інженерні плани, шантаж і навіть снодійне. <strong>Але чи зможуть дуже різні герої комедії Здамо будиночок біля моря згуртуватися заради спільної мети?</strong></p> <p>На тлі цієї ситуації постраждала навіть бабуся Сима, яку лікарі на тиждень позбавили телевізора. А ще наші герої стали свідками таємного побачення Лізи... Як Борис поставиться до залицяльника дочки? Дивіться онлайн 6 серію Здається будиночок біля моря, щоб не пропустити нові повороти в стосунках улюблених персонажів. Хто для Лізи важливіше - хлопці, або все-таки сім'я?</p> <p><strong>Чи зможе сімейство догодити гордій Жанні? Чи вийде у них побудувати дитячий майданчик і утримати клієнтів?</strong></p> <p>Нові серії комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон показують хитросплетіння взаємин в одній одеській родині. Жанна і її родичі намагаються заробити, здаючи кімнати туристам. Однак сімейні конфлікти часто заважають нормальному веденню бізнесу. <strong>Дивіться серіал про літній відпочинок Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 7 - перенесіться в Одесу разом з нашими харизматичними героями.</strong></p>

Як побудувати дитячий майданчик за одну ніч?

Всі серії | Сезон 1

Як побудувати дитячий майданчик за одну ніч?

Герої серіалу Здамо будиночок біля моря 1 сезон 7 серія в черговий раз намагаються привернути увагу відпочиваючих. У Жанни виникла чудова ідея - побудувати дитячий майданчик у дворі будинку. Одна біда: на втілення ідеї у неї є всього один день, адже відпочивальники з дітьми приїдуть вже завтра...

Жанна звернулася за допомогою до свого численного сімейства. Але виявилося, що кожен з них вже чимось зайнятий: Льоня розкладає інструменти, у Микити після клубу болить голова, а Боря... Боря навіть нормальну відмазку придумати не зміг. Засмучена Жанна зрозуміла, що їй знову доведеться робити все самій, як і в кожній серії Здамо будиночок біля моря 1 сезон.

Присоромлені чоловіки зрозуміли, що їм все-таки потрібно допомогти найголовнішою жінці сімейства. Але як, якщо вона вже в люті, і не бажає приймати від них допомогу? Несподіване рішення проблеми придумав молодший син Марк. Тепер чоловікам сімейства Жанни доведеться постаратися, щоб побудувати майданчик... потайки від неї! У хід піде все - інженерні плани, шантаж і навіть снодійне. Але чи зможуть дуже різні герої комедії Здамо будиночок біля моря згуртуватися заради спільної мети?

На тлі цієї ситуації постраждала навіть бабуся Сима, яку лікарі на тиждень позбавили телевізора. А ще наші герої стали свідками таємного побачення Лізи... Як Борис поставиться до залицяльника дочки? Дивіться онлайн 6 серію Здається будиночок біля моря, щоб не пропустити нові повороти в стосунках улюблених персонажів. Хто для Лізи важливіше - хлопці, або все-таки сім'я?

Чи зможе сімейство догодити гордій Жанні? Чи вийде у них побудувати дитячий майданчик і утримати клієнтів?

Нові серії комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон показують хитросплетіння взаємин в одній одеській родині. Жанна і її родичі намагаються заробити, здаючи кімнати туристам. Однак сімейні конфлікти часто заважають нормальному веденню бізнесу. Дивіться серіал про літній відпочинок Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 7 - перенесіться в Одесу разом з нашими харизматичними героями.