Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жанна і Льоня на межі розриву
<p><strong>У серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 8 відносинам Жанни і Льоні довелося пройти через серйозне випробування.</strong></p><p>Почалася 8 серія Здамо будиночок біля моря цілком невинно: сусідці Люді потрібна була допомога, тому вона вирішила «позичити» ненадовго чоловіка у Жанни. Однак коли Льоня відмовився від вечері, вона запідозрила недобре. Як виявилося, чоловік і їсть, і навіть миється у сусідки. Чому ж він так сильно втомлюється, раз ввечері відразу ж лягає спати?</p><p>А коли вранці Жанна прокинулась і зрозуміла, що Льоня з самого ранку втік до Люди, її ревнощі заграли з новою силою. Кожна дія чоловіка стала здаватися підозрілою. Жанна пішла на відчайдушні заходи: щоб повернути чоловіка в сім'ю, вона почала вигадувати роботу по дому. Іноді її завдання межують з абсурдом, але Льоня готовий виконати будь-яке прохання дружини. Одна проблема - після цього він все одно рветься додому до сусідки...</p><p><strong>Чи переживуть відносини Жанни і Леоніда несподівану кризу? Дивіться в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 8.</strong></p><p>Діти Жанни теж проходять через складний період у своїх відносинах. Микита познайомився із дівчиною з Харкова. Хлопець відчайдушно намагається справити враження на кохану і навіть готовий трішки прибрехати... Але його чекала несподіванка: дівчина несподівано вирішила приїхати в гості. Микита зрозумів, що його обман може розкритися. За допомогою він звернувся до брата і сестри. Чи допоможуть йому Ліза і Марк - дивіться онлайн 8 серію Здамо будиночок біля моря.</p><p>Ліза теж вирішила розібратися зі своїм особистим життям, і навіть зареєструвалася на сайті знайомств. У перший же день її запросив на побачення чоловік з прекрасною прізвищем Благородний…</p><p><strong>Чи зможе Микита виплутатися зі свого ж обману і побудувати щасливі відносини на відстані? Чи вийде у Лізи знайти гідного супутника життя через інтернет?</strong> У серіалі Здамо будиночок біля моря 8 серія любовні справи героїв отримали новий поворот.</p><p>Слідкуйте за новими витками в історії сім'ї Жанни - дивіться серіал Здамо будиночок біля моря  1 сезон серія 8!</p>

Жанна і Льоня на межі розриву

Всі серії | Сезон 1

Жанна і Льоня на межі розриву

У серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 8 відносинам Жанни і Льоні довелося пройти через серйозне випробування.

Почалася 8 серія Здамо будиночок біля моря цілком невинно: сусідці Люді потрібна була допомога, тому вона вирішила «позичити» ненадовго чоловіка у Жанни. Однак коли Льоня відмовився від вечері, вона запідозрила недобре. Як виявилося, чоловік і їсть, і навіть миється у сусідки. Чому ж він так сильно втомлюється, раз ввечері відразу ж лягає спати?

А коли вранці Жанна прокинулась і зрозуміла, що Льоня з самого ранку втік до Люди, її ревнощі заграли з новою силою. Кожна дія чоловіка стала здаватися підозрілою. Жанна пішла на відчайдушні заходи: щоб повернути чоловіка в сім'ю, вона почала вигадувати роботу по дому. Іноді її завдання межують з абсурдом, але Льоня готовий виконати будь-яке прохання дружини. Одна проблема - після цього він все одно рветься додому до сусідки...

Чи переживуть відносини Жанни і Леоніда несподівану кризу? Дивіться в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 8.

Діти Жанни теж проходять через складний період у своїх відносинах. Микита познайомився із дівчиною з Харкова. Хлопець відчайдушно намагається справити враження на кохану і навіть готовий трішки прибрехати... Але його чекала несподіванка: дівчина несподівано вирішила приїхати в гості. Микита зрозумів, що його обман може розкритися. За допомогою він звернувся до брата і сестри. Чи допоможуть йому Ліза і Марк - дивіться онлайн 8 серію Здамо будиночок біля моря.

Ліза теж вирішила розібратися зі своїм особистим життям, і навіть зареєструвалася на сайті знайомств. У перший же день її запросив на побачення чоловік з прекрасною прізвищем Благородний…

Чи зможе Микита виплутатися зі свого ж обману і побудувати щасливі відносини на відстані? Чи вийде у Лізи знайти гідного супутника життя через інтернет? У серіалі Здамо будиночок біля моря 8 серія любовні справи героїв отримали новий поворот.

Слідкуйте за новими витками в історії сім'ї Жанни - дивіться серіал Здамо будиночок біля моря  1 сезон серія 8!