Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ліза зважилася на пластичну операцію
<p><strong>Герої комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон 9 серія зіткнулися з одвічною проблемою «батьків та дітей».</strong></p><p>Льоня відчайдушно хоче, щоб Микита перестав звертатися до нього на «Ви» і нарешті почав сприймати як батька. Він намагається полагодити відносини з пасинком, але у них практично немає спільних інтересів. Жанна запропонувала чоловікові спробувати залучити сина чисто чоловічими заняттями, тому Льоня вирішив запросити Микиту на риболовлю. Хлопцеві не дуже подобаються потуги вітчима налагодити теплі сімейні стосунки, але той не здається.</p><p>В комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон 9 серія доля приготувала для Микити несподіваний поворот: він ледь не потрапив під колеса... дівчині своєї мрії! Чарівна Катя виявилася гонщицею. Микита вирішив терміново навчитися водити автомобіль, щоб справити враження на свою нову любов. За допомогою він звернувся до вітчима, натомість погодившись провести з ним трохи часу.</p><p><strong>Чи зможе Микита підкорити серце Каті, а Леонід - полагодити відносини з пасинком? Дивіться в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 9.</strong></p><p>Тим часом, Жанна дізналася, що Ліза ходила до пластичного хірурга. Дочка зізналася, що хоче збільшити груди. Такого Жанна винести не могла - вона навіть привернула всю сім'ю, щоб відмовити Лізу від операції. Їй на допомогу прийшов колишній чоловік: Боря придумав, як відмовити дочку від радикальних дій. Але Ліза налаштована рішуче: вона впевнена, що з силіконовими грудьми на неї буде звертати увагу більше чоловіків.</p><p><strong>Чи зможе сімейство відмовити Лізу від походу до пластичного хірурга? Дивіться в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 9.</strong></p><p>Герої комедії Здамо будиночок біля моря - це справжня одеська сім'я, зі своїми примхами і проблемами. Вони часто конфліктують, але все одно люблять один одного. Дивіться в комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон, як будуть складатися їхні взаємини.</p>

Ліза зважилася на пластичну операцію

Всі серії | Сезон 1

Ліза зважилася на пластичну операцію

Герої комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон 9 серія зіткнулися з одвічною проблемою «батьків та дітей».

Льоня відчайдушно хоче, щоб Микита перестав звертатися до нього на «Ви» і нарешті почав сприймати як батька. Він намагається полагодити відносини з пасинком, але у них практично немає спільних інтересів. Жанна запропонувала чоловікові спробувати залучити сина чисто чоловічими заняттями, тому Льоня вирішив запросити Микиту на риболовлю. Хлопцеві не дуже подобаються потуги вітчима налагодити теплі сімейні стосунки, але той не здається.

В комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон 9 серія доля приготувала для Микити несподіваний поворот: він ледь не потрапив під колеса... дівчині своєї мрії! Чарівна Катя виявилася гонщицею. Микита вирішив терміново навчитися водити автомобіль, щоб справити враження на свою нову любов. За допомогою він звернувся до вітчима, натомість погодившись провести з ним трохи часу.

Чи зможе Микита підкорити серце Каті, а Леонід - полагодити відносини з пасинком? Дивіться в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 9.

Тим часом, Жанна дізналася, що Ліза ходила до пластичного хірурга. Дочка зізналася, що хоче збільшити груди. Такого Жанна винести не могла - вона навіть привернула всю сім'ю, щоб відмовити Лізу від операції. Їй на допомогу прийшов колишній чоловік: Боря придумав, як відмовити дочку від радикальних дій. Але Ліза налаштована рішуче: вона впевнена, що з силіконовими грудьми на неї буде звертати увагу більше чоловіків.

Чи зможе сімейство відмовити Лізу від походу до пластичного хірурга? Дивіться в серіалі Здамо будиночок біля моря 1 сезон серія 9.

Герої комедії Здамо будиночок біля моря - це справжня одеська сім'я, зі своїми примхами і проблемами. Вони часто конфліктують, але все одно люблять один одного. Дивіться в комедії Здамо будиночок біля моря 1 сезон, як будуть складатися їхні взаємини.