Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Неочікувана зустріч четвірки: чи дізнався Павло правду?
<p style="text-align:justify">У серіалі СТБ <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shchastya-za-ugodoyu">«Щастя за угодою»</a> 3 серія Павло не міг знайти собі місця: постійні маніакальні підозри про зраду Даші не давали йому спокою. У відчаї він почав за нею стежити! І зробив це не дарма: на вулиці герой побачив, як жінка сідає в машину до Ігоря — чоловіка своєї подруги Марго. Але ж Павло навіть не здогадувався, що насправді поєднує цих людей… Чи наважилася Даша в 3 серії «Щастя за угодою» (2017) розповісти правду своєму чоловіку?</p> <p style="text-align:justify">Ревнивець Павло ніяк не міг заспокоїтися! Невже він забув, як нещодавно й сам зрадив Дашу? А дружина ніколи б так із ним не вчинила! У любовній драмі «Щастя за угодою» (серія 3) Паша вистежив «закоханих» і підготував кулаки для розмови «по-чоловічому». Але Ігор вирішив зробити очну ставку. Чим усе закінчилося? Подробиці дізнайтеся за мить!</p> <p style="text-align:justify">Як проходить вагітність Даші? І чи змогла вона пояснити свій стан Павлу? Дивіться онлайн серіал «Щастя за угодою» 3 серія на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shchastya-za-ugodoyu/sezon-1/seriya-2">«Щастя за угодою» 2 серія</a>.</p>

Неочікувана зустріч четвірки: чи дізнався Павло правду?

Неочікувана зустріч четвірки: чи дізнався Павло правду?

У серіалі СТБ «Щастя за угодою» 3 серія Павло не міг знайти собі місця: постійні маніакальні підозри про зраду Даші не давали йому спокою. У відчаї він почав за нею стежити! І зробив це не дарма: на вулиці герой побачив, як жінка сідає в машину до Ігоря — чоловіка своєї подруги Марго. Але ж Павло навіть не здогадувався, що насправді поєднує цих людей… Чи наважилася Даша в 3 серії «Щастя за угодою» (2017) розповісти правду своєму чоловіку?

Ревнивець Павло ніяк не міг заспокоїтися! Невже він забув, як нещодавно й сам зрадив Дашу? А дружина ніколи б так із ним не вчинила! У любовній драмі «Щастя за угодою» (серія 3) Паша вистежив «закоханих» і підготував кулаки для розмови «по-чоловічому». Але Ігор вирішив зробити очну ставку. Чим усе закінчилося? Подробиці дізнайтеся за мить!

Як проходить вагітність Даші? І чи змогла вона пояснити свій стан Павлу? Дивіться онлайн серіал «Щастя за угодою» 3 серія на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Щастя за угодою» 2 серія.