Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто справжня мама Сергійка: Даша чи Маргарита?
<p style="text-align:justify">Даша в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shchastya-za-ugodoyu">«Щастя за угодою»</a> 4 серія не тільки народила для Марго дитину, але ще й стала нянькою. Маргариті взагалі ні до чого її власний син! У пріоритеті зовнішній вигляд, одяг і світські походеньки. Вона взагалі не бере участі у вихованні дитини! Яка доля чекає на Сергійка? Як на байдужість Рити відреагує Ігор? Подробиці дізнайтеся в 4 серії мелодрами «Щастя за угодою» (2017).</p><p style="text-align:justify">Павло у своєму репертуарі — досі вважає себе жертвою! Йому байдуже, на який важкий крок пішла заради нього Даша. Чоловік у серіалі СТБ «Щастя за угодою» (2017) переїжджає жити до Інги, яка покинула його у найважчий момент. Невже Паша знову повторить головну помилку свого життя? Однак, можливо, йому вдасться побудувати сімейне щастя з коханкою?</p><p style="text-align:justify">Дивіться онлайн фінал мелодрами «Щастя за угодою» серія 4 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся:</p><ul><li style="text-align:justify">Чи змогла Марго змінити ставлення до свого сина?</li><li style="text-align:justify">Хто став новим залицяльником Даші?</li><li style="text-align:justify">Чи вдалося Павлу знайти справжнє кохання?</li></ul><p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shchastya-za-ugodoyu/sezon-1/seriya-3">«Щастя за угодою» 3 серія</a>.</p>

Хто справжня мама Сергійка: Даша чи Маргарита?

Хто справжня мама Сергійка: Даша чи Маргарита?

Даша в серіалі «Щастя за угодою» 4 серія не тільки народила для Марго дитину, але ще й стала нянькою. Маргариті взагалі ні до чого її власний син! У пріоритеті зовнішній вигляд, одяг і світські походеньки. Вона взагалі не бере участі у вихованні дитини! Яка доля чекає на Сергійка? Як на байдужість Рити відреагує Ігор? Подробиці дізнайтеся в 4 серії мелодрами «Щастя за угодою» (2017).

Павло у своєму репертуарі — досі вважає себе жертвою! Йому байдуже, на який важкий крок пішла заради нього Даша. Чоловік у серіалі СТБ «Щастя за угодою» (2017) переїжджає жити до Інги, яка покинула його у найважчий момент. Невже Паша знову повторить головну помилку свого життя? Однак, можливо, йому вдасться побудувати сімейне щастя з коханкою?

Дивіться онлайн фінал мелодрами «Щастя за угодою» серія 4 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся:

  • Чи змогла Марго змінити ставлення до свого сина?
  • Хто став новим залицяльником Даші?
  • Чи вдалося Павлу знайти справжнє кохання?

Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Щастя за угодою» 3 серія.