Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Статистичний викид: Анну звинувачують у вбивстві
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shvabra">«Швабра»</a> 1 серія від 21.10.2019 головну героїню звинувачують у вбивстві</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Анна Швабріна – справжній геній. У 17-річному віці вона змогла довести теорему Коші. Знайомі кажуть, що Аня здатна на все. Єдине, що вона не вміє, це бути людиною. Жінка не ладнає з людьми. Діти в школі відверто не люблять дивну вчительку. Вони придумали їй образливу кличку «Швабра». Анна постійно занурена в математичні розрахунки і формули, а її єдиний друг – це рибка по імені Еваріст Голуа. Анна назвала улюбленця на честь великого французького математика. Безсумнівно, вчителька – дивна жінка, але чи могла вона стати вбивцею?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>В 1 серії детектива «Швабра» Анну затримали на місці злочину</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У місті орудує маніяк. Злочинець позбавив життя вже шістьох людей. Слідчі вже два місяці безуспішно шукають серійного вбивцю. І ось їм посміхнулася удача: Анну затримали поруч з тілом. Жінка тримала в руках важкий камінь із слідами крові убитого. В ході слідства поліцейські виявили, що Анна була знайома з жертвою. У студентські роки Швабра і Сергій були парою. У день вбивства він збирався зустрітися з колишньою.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чи могла Анна вбити людину?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>В 1 серії детектива «Швабра» вчительку помістили в камеру. Вранці всі стіни приміщення були списані формулами. Анна сказала, що знає рішення: цього разу вбивцею був не той маніяк, якого шукають, а інша людина.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Слідчі вважають математичку божевільною. Всі, крім одного. Микола задумався над словами Анни про те, що випадковостей не буває. Син слідчого вчиться в класі Швабріної, і він часто повторює цю фразу за вчителькою. Що, як Анна права? І вона дійсно не вбивця, а ключ до упіймання справжнього злочинця?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дізнайтеся всі деталі захоплюючого детективно-математичного розслідування – дивіться серіал СТБ «Швабра» 1 серія від 21.10.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p>

Статистичний викид: Анну звинувачують у вбивстві

Статистичний викид: Анну звинувачують у вбивстві

У серіалі «Швабра» 1 серія від 21.10.2019 головну героїню звинувачують у вбивстві

Анна Швабріна – справжній геній. У 17-річному віці вона змогла довести теорему Коші. Знайомі кажуть, що Аня здатна на все. Єдине, що вона не вміє, це бути людиною. Жінка не ладнає з людьми. Діти в школі відверто не люблять дивну вчительку. Вони придумали їй образливу кличку «Швабра». Анна постійно занурена в математичні розрахунки і формули, а її єдиний друг – це рибка по імені Еваріст Голуа. Анна назвала улюбленця на честь великого французького математика. Безсумнівно, вчителька – дивна жінка, але чи могла вона стати вбивцею?

 

В 1 серії детектива «Швабра» Анну затримали на місці злочину

У місті орудує маніяк. Злочинець позбавив життя вже шістьох людей. Слідчі вже два місяці безуспішно шукають серійного вбивцю. І ось їм посміхнулася удача: Анну затримали поруч з тілом. Жінка тримала в руках важкий камінь із слідами крові убитого. В ході слідства поліцейські виявили, що Анна була знайома з жертвою. У студентські роки Швабра і Сергій були парою. У день вбивства він збирався зустрітися з колишньою.

 

Чи могла Анна вбити людину?

В 1 серії детектива «Швабра» вчительку помістили в камеру. Вранці всі стіни приміщення були списані формулами. Анна сказала, що знає рішення: цього разу вбивцею був не той маніяк, якого шукають, а інша людина.

Слідчі вважають математичку божевільною. Всі, крім одного. Микола задумався над словами Анни про те, що випадковостей не буває. Син слідчого вчиться в класі Швабріної, і він часто повторює цю фразу за вчителькою. Що, як Анна права? І вона дійсно не вбивця, а ключ до упіймання справжнього злочинця?

Дізнайтеся всі деталі захоплюючого детективно-математичного розслідування – дивіться серіал СТБ «Швабра» 1 серія від 21.10.2019 на сайті «Телепортал»!