Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Генерація випадкових чисел: Анна і Микола працюють під прикриттям
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shvabra">«Швабра»</a> 3 серія від 22.10.2019 Анна і Микола працювали під прикриттям</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Слідчий знову звернувся за допомогою до вчительки. Поліція взялася за справу про вбивство 25-річного аспіранта кафедри математики Віталія. Хлопця скинули з даху. На його тілі виявили сліди від ударів електрошокером. Хто і навіщо катував молодого перспективного математика перед смертю? Дізнайтеся в 3 серії детектива «Швабра».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Анна не відразу погодилася допомагати слідству</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Детективи знайшли в квартирі покійного Віталія тайник. Там не було нічого цінного – тільки записи з незрозумілими послідовностями цифр. Микола впевнений: геніальна вчителька зможе пояснити, що вони означають. Тоді поліція зрозуміє, за що вбили Віталія.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хто полював за молодим математиком і чому? Чи не опиниться у небезпеці сама Анна? Дізнайтеся просто зараз – дивіться серіал «Швабра» 3 серія від 22.10.2019 на сайті «Телепортал».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shvabra/sezon-1/seriya-2">«Швабра» 2 серія</a>.</span></p>

Генерація випадкових чисел: Анна і Микола працюють під прикриттям

Генерація випадкових чисел: Анна і Микола працюють під прикриттям

У серіалі «Швабра» 3 серія від 22.10.2019 Анна і Микола працювали під прикриттям

Слідчий знову звернувся за допомогою до вчительки. Поліція взялася за справу про вбивство 25-річного аспіранта кафедри математики Віталія. Хлопця скинули з даху. На його тілі виявили сліди від ударів електрошокером. Хто і навіщо катував молодого перспективного математика перед смертю? Дізнайтеся в 3 серії детектива «Швабра».

 

Анна не відразу погодилася допомагати слідству

Детективи знайшли в квартирі покійного Віталія тайник. Там не було нічого цінного – тільки записи з незрозумілими послідовностями цифр. Микола впевнений: геніальна вчителька зможе пояснити, що вони означають. Тоді поліція зрозуміє, за що вбили Віталія.

Хто полював за молодим математиком і чому? Чи не опиниться у небезпеці сама Анна? Дізнайтеся просто зараз – дивіться серіал «Швабра» 3 серія від 22.10.2019 на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Швабра» 2 серія.