Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Числа Фібоначчі і труп як привід для побачення
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дивіться детектива <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shvabra">«Швабра»</a> 4 серія від 22.10.2019 – Анна і Микола знову працюють разом!</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У місті з`явився дивний злочинець. Біля кожного трупа він залишає аркуш паперу з певною послідовністю чисел. Слідчі не бачать абсолютно ніякої логіки в цих цифрах. На щастя, Микола знає експерта з таких питань. Детектив знову звернувся за консультацією до Швабри.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Романтика на місці злочину</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дмитра засмучує те, що вони з Катею проводять мало часу разом. Хлопець впевнений: постійне перебування поряд з трупами негативно впливає на стосунки.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Розслідування вбивств не надто сприяє пошуку справжнього кохання. Проте, Микола почав відчувати симпатію до дивної вчительки математики... Не пропустіть момент зародження почуттів – дивіться серіал «Швабра» 4 серія від 22.10.2019 онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shvabra/sezon-1/seriya-2">«Швабра» 3 серія</a>.</span></p>

Числа Фібоначчі і труп як привід для побачення

Числа Фібоначчі і труп як привід для побачення

Дивіться детектива «Швабра» 4 серія від 22.10.2019 – Анна і Микола знову працюють разом!

У місті з`явився дивний злочинець. Біля кожного трупа він залишає аркуш паперу з певною послідовністю чисел. Слідчі не бачать абсолютно ніякої логіки в цих цифрах. На щастя, Микола знає експерта з таких питань. Детектив знову звернувся за консультацією до Швабри.

 

Романтика на місці злочину

Дмитра засмучує те, що вони з Катею проводять мало часу разом. Хлопець впевнений: постійне перебування поряд з трупами негативно впливає на стосунки.

Розслідування вбивств не надто сприяє пошуку справжнього кохання. Проте, Микола почав відчувати симпатію до дивної вчительки математики... Не пропустіть момент зародження почуттів – дивіться серіал «Швабра» 4 серія від 22.10.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Швабра» 3 серія.