Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Задача тисячоліття: довести гіпотезу Рімана і врятувати Вітю
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shvabra">«Швабра»</a> 5 серія від 23.10.2019 Микола і Вітя готуються до дня народження Анни</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Батько і син вирішили влаштувати вчительці справжнє свято. Хлопчик приготував для Ані торт, а Микола відправився за подарунком і квітами. Слідчому подобається Швабрина, але він поки не зовсім розуміє, як підійти до неприступної математички.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Коли Микола прийшов до Анни додому, його насторожили відкриті двері. Вчителька лежала на підлозі без свідомості, а Вітя зник.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Викрадачі зв'язалися з головною героїнею серіалу «Швабра». Вони поставили жінці практично неможливу умову – довести гіпотезу Рімана.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи зможе Анна вирішити задачу тисячоліття за три дні і врятувати хлопчика? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Швабра» 5 серія від 23.10.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shvabra/sezon-1/seriya-4">«Швабра» 4 серія</a>.</span></p>

Задача тисячоліття: довести гіпотезу Рімана і врятувати Вітю

Задача тисячоліття: довести гіпотезу Рімана і врятувати Вітю

У серіалі «Швабра» 5 серія від 23.10.2019 Микола і Вітя готуються до дня народження Анни

Батько і син вирішили влаштувати вчительці справжнє свято. Хлопчик приготував для Ані торт, а Микола відправився за подарунком і квітами. Слідчому подобається Швабрина, але він поки не зовсім розуміє, як підійти до неприступної математички.

Коли Микола прийшов до Анни додому, його насторожили відкриті двері. Вчителька лежала на підлозі без свідомості, а Вітя зник.

Викрадачі зв'язалися з головною героїнею серіалу «Швабра». Вони поставили жінці практично неможливу умову – довести гіпотезу Рімана.

Чи зможе Анна вирішити задачу тисячоліття за три дні і врятувати хлопчика? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Швабра» 5 серія від 23.10.2019.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Швабра» 4 серія.