Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Парні числа: кохання з точки зору математики
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shvabra">«Швабра»</a> 6 серія від 23.10.2019 – дізнайтеся, куди рухаються стосунки Анни і Миколи!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Кохання і статистика</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Микола і Анна провели ніч разом. Але навіть після цього Швабріна не відгукнулася на почуття слідчого. Жінка не хоче продовження. Невже вона просто не здатна на любов? Чи можуть емоції перемогти логіку? Дивіться в 6 серії детектива «Швабра».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Коли минуле стукає в двері</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Каті несподівано зателефонував колишній і запропонував терміново зустрітися. Ця зустріч так і не відбулася – наступного дня Ігоря знайшли мертвим. В процесі слідства детективам довелося звернутися до експерта з іншого відділу. Запрошеним фахівцем виявилася... Інна, стара любов Миколи! У жінки точно не пропали почуття до колишнього. Кого вибере слідчий – холодну Анну Миколаївну або красуню Інну? Дивіться в серіалі «Швабра» 6 серія онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shvabra/sezon-1/seriya-5">«Швабра» 5 серія</a>.</span></p>

Парні числа: кохання з точки зору математики

Парні числа: кохання з точки зору математики

Дивіться серіал «Швабра» 6 серія від 23.10.2019 – дізнайтеся, куди рухаються стосунки Анни і Миколи!

 

Кохання і статистика

Микола і Анна провели ніч разом. Але навіть після цього Швабріна не відгукнулася на почуття слідчого. Жінка не хоче продовження. Невже вона просто не здатна на любов? Чи можуть емоції перемогти логіку? Дивіться в 6 серії детектива «Швабра».

 

Коли минуле стукає в двері

Каті несподівано зателефонував колишній і запропонував терміново зустрітися. Ця зустріч так і не відбулася – наступного дня Ігоря знайшли мертвим. В процесі слідства детективам довелося звернутися до експерта з іншого відділу. Запрошеним фахівцем виявилася... Інна, стара любов Миколи! У жінки точно не пропали почуття до колишнього. Кого вибере слідчий – холодну Анну Миколаївну або красуню Інну? Дивіться в серіалі «Швабра» 6 серія онлайн.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Швабра» 5 серія.