Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Трансцендентне розслідування: Анна знову під підозрою
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shvabra">«Швабра»</a> 7 серія від 24.10.2019 Анну знову підозрюють у скоєнні злочину</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вчителька спокійно йшла додому, коли її зупинили два дуже серйозних чоловіка. «Вам доведеться проїхати з нами», - сказав один з них. Анна знову влипла у великі неприємності!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Головну героїню серіалу «Швабра» затримали за підозрою в незаконному отриманні відомостей, що є державною таємницею. Нібито вчителька зламала закриту мережу Генштабу.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Микола Вершинін спробував довести керівництву, що Анна не могла скоїти злочин. Насторожує одне: вона дійсно працювала над кодом, який може зламати все... Чи зможе він довести невинність Швабріної? І хто виявиться справжнім злочинцем? Дізнайтеся просто зараз – дивіться серіал «Швабра» 7 серія від 24.10.2019 онлайн на сайті «Телепортал».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shvabra/sezon-1/seriya-6">«Швабра» 6 серія</a>.</span></p>

Трансцендентне розслідування: Анна знову під підозрою

Трансцендентне розслідування: Анна знову під підозрою


У серіалі «Швабра» 7 серія від 24.10.2019 Анну знову підозрюють у скоєнні злочину

Вчителька спокійно йшла додому, коли її зупинили два дуже серйозних чоловіка. «Вам доведеться проїхати з нами», - сказав один з них. Анна знову влипла у великі неприємності!

Головну героїню серіалу «Швабра» затримали за підозрою в незаконному отриманні відомостей, що є державною таємницею. Нібито вчителька зламала закриту мережу Генштабу.

Микола Вершинін спробував довести керівництву, що Анна не могла скоїти злочин. Насторожує одне: вона дійсно працювала над кодом, який може зламати все... Чи зможе він довести невинність Швабріної? І хто виявиться справжнім злочинцем? Дізнайтеся просто зараз – дивіться серіал «Швабра» 7 серія від 24.10.2019 онлайн на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Швабра» 6 серія.