Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ланцюг Маркова: на кого працює Анна?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пригоди Анни Швабріної не закінчуються – дивіться серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shvabra">«Швабра»</a> 8 серія від 24.10.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Весілля перетворюється на розслідування</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Катя і Дмитро збираються одружитися. Тепер найскладніше для нареченого – це сподобатися генералу Сосновському. Судмедексперт вагітна, тому молоді поспішають з укладенням шлюбу. Батько Каті досить прихильно поставився до майбутнього зятя. Він дав Дмитру спецзавдання – дізнатися, на кого працює Анна Швабріна.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Генерал упевнений: вчительку завербувала шпигунська організація. Її бачили разом з агентом МІ-6. Розвідника знайшли мертвим. Навіщо Анна зустрічалася з британським шпигуном? На кого працює математичка? Дізнайтеся просто зараз – дивіться серіал «Швабра» 8 серія від 24.10.2019 онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/shvabra/sezon-1/seriya-7">«Швабра» 7 серія</a>. </span></p>

Ланцюг Маркова: на кого працює Анна?

Ланцюг Маркова: на кого працює Анна?

Пригоди Анни Швабріної не закінчуються – дивіться серіал «Швабра» 8 серія від 24.10.2019 на сайті «Телепортал»!

 

Весілля перетворюється на розслідування

Катя і Дмитро збираються одружитися. Тепер найскладніше для нареченого – це сподобатися генералу Сосновському. Судмедексперт вагітна, тому молоді поспішають з укладенням шлюбу. Батько Каті досить прихильно поставився до майбутнього зятя. Він дав Дмитру спецзавдання – дізнатися, на кого працює Анна Швабріна.

Генерал упевнений: вчительку завербувала шпигунська організація. Її бачили разом з агентом МІ-6. Розвідника знайшли мертвим. Навіщо Анна зустрічалася з британським шпигуном? На кого працює математичка? Дізнайтеся просто зараз – дивіться серіал «Швабра» 8 серія від 24.10.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Швабра» 7 серія