Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Останнє завдання і несподівана вагітність
<p style="text-align: justify;">Віра живе шикарним і красивим життям. У всякому разі, так здається зі сторони. Але за розкіш доводиться платити більшу ціну...</p><p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/snaypersha" rel="noopener noreferrer" target="_blank"><strong style="text-align: justify;">Снайперша </strong></a><strong style="text-align: justify;">1 серія ефір СТБ</strong><strong style="text-align: justify;"> від 08.06.2019 </strong><strong style="text-align: justify;">розпов</strong><strong style="text-align: justify;">ідається про складну долю жінки на ім'я Віра. Вона здається успішною бізнесвумен, але насправді вона - снайперша, і заробила на своє шикарне життя вельми сумнівними методами.</strong></p><p style="text-align: justify;">Євгенія Львівна - начальниця Віри - славиться тим, що може вирішити абсолютно будь-яку проблему. Потрібно тільки назвати ціну. Так, вона запропонувала свою специфічну допомогу бізнесменові Рикову, який незаконно приватизував свій комбінат у 90-і. У чоловіка є лише один вихід, щоб уникнути в'язниці - продати підприємство латиському бізнесменові Михайлу Крумсу. Той не дуже хоче укладати сумнівну угоду, але у Євгенії Львівни є секретна зброя. І ім'я їй - Віра... Дивіться в серіалі Снайперша 1 серія, в якому жорстокому світі живе головна героїня.</p><p style="text-align: justify;">Віра живе в шикарній квартирі, але у неї нікого немає, крім подруги Люби. У неї не буває відпусток, немає коханих людей - суцільні таємниці. Єдине, що Віра вміє - це виконувати свою роботу добре. Євгенія Львівна дає їй наводку на багатих чоловіків, від яких потрібно щось отримати. І Віра робить це - за всяку ціну. Вона ще жодного разу не робила осічок, тому її і вважають снайпершою.</p><p style="text-align: justify;">Однак тепер, здається, «кар'єрі» Віри настав кінець. Під час чергового медогляду вона виявила, що вагітна... Хоча лікарі ще 20 років тому говорили, що вона не може мати дітей! Але Євгенія Львівна не хоче так просто відпускати свою кращу снайпершу, і вона ставить Вірі умову: та повинна виконати останнє завдання - і тоді буде вільна. Дивіться в серіалі снайперш 1 серія, як перед Вірою встав найскладніший вибір в її житті.</p><p style="text-align: justify;">Тим часом, до Люби приїхала її племінниця Надя, яка тільки-тільки закінчила провінційний технікум. Дівчинка приїхала в столицю з великими мріями - вона хоче вступити до університету і жити таким же гарним життям, як «тітка Віра».</p><p style="text-align: justify;">Можливо, Вірі нарешті підвернувся шанс залишити замість себе наступницю і покинути «бізнес»? Дивіться серіал Снайперша 1 серія ефір СТБ від 08.06.2019 на сайті Teleprtal.ua!</p>

Останнє завдання і несподівана вагітність

Останнє завдання і несподівана вагітність

Віра живе шикарним і красивим життям. У всякому разі, так здається зі сторони. Але за розкіш доводиться платити більшу ціну...

У серіалі Снайперша 1 серія ефір СТБ від 08.06.2019 розповідається про складну долю жінки на ім'я Віра. Вона здається успішною бізнесвумен, але насправді вона - снайперша, і заробила на своє шикарне життя вельми сумнівними методами.

Євгенія Львівна - начальниця Віри - славиться тим, що може вирішити абсолютно будь-яку проблему. Потрібно тільки назвати ціну. Так, вона запропонувала свою специфічну допомогу бізнесменові Рикову, який незаконно приватизував свій комбінат у 90-і. У чоловіка є лише один вихід, щоб уникнути в'язниці - продати підприємство латиському бізнесменові Михайлу Крумсу. Той не дуже хоче укладати сумнівну угоду, але у Євгенії Львівни є секретна зброя. І ім'я їй - Віра... Дивіться в серіалі Снайперша 1 серія, в якому жорстокому світі живе головна героїня.

Віра живе в шикарній квартирі, але у неї нікого немає, крім подруги Люби. У неї не буває відпусток, немає коханих людей - суцільні таємниці. Єдине, що Віра вміє - це виконувати свою роботу добре. Євгенія Львівна дає їй наводку на багатих чоловіків, від яких потрібно щось отримати. І Віра робить це - за всяку ціну. Вона ще жодного разу не робила осічок, тому її і вважають снайпершою.

Однак тепер, здається, «кар'єрі» Віри настав кінець. Під час чергового медогляду вона виявила, що вагітна... Хоча лікарі ще 20 років тому говорили, що вона не може мати дітей! Але Євгенія Львівна не хоче так просто відпускати свою кращу снайпершу, і вона ставить Вірі умову: та повинна виконати останнє завдання - і тоді буде вільна. Дивіться в серіалі снайперш 1 серія, як перед Вірою встав найскладніший вибір в її житті.

Тим часом, до Люби приїхала її племінниця Надя, яка тільки-тільки закінчила провінційний технікум. Дівчинка приїхала в столицю з великими мріями - вона хоче вступити до університету і жити таким же гарним життям, як «тітка Віра».

Можливо, Вірі нарешті підвернувся шанс залишити замість себе наступницю і покинути «бізнес»? Дивіться серіал Снайперша 1 серія ефір СТБ від 08.06.2019 на сайті Teleprtal.ua!