Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Останній шанс снайперки
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Надя порушила найголовніше правило снайперки: ні в якому разі не можна закохуватися в свою мету. Які наслідки це спричинило?</strong></p><p style="text-align: justify;">У мелодрамі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/snaypersha" style="text-align: justify;">Снайперша</a> 4 серія ефір СТБ від 08.06.2019 все таємне стало явним!</p><p style="text-align: justify;">Віра знову різко змінила тактику і повеліла Наді перешкодити підписанню договору. У неї не вийшло - і Михайло все-таки придбав злощасний комбінат... Тепер її робота закінчена. Віра відібрала у дівчини телефон і заборонила їй спілкуватися із Крумсом. Надя зажадала пояснень від своєї наставниці і була шокована тим, що вона почула. Дивіться в серіалі Снайперша 4 серія, що вона дізналася.</p><p style="text-align: justify;">Михайло кинувся на пошуки Наді. Виявилося, що у відділі кадрів немає ніякої інформації про дівчину. Тоді він знайшов її тітку, Любу, яку вважав смертельно хворою. Серце Любаші не витримало, коли вона дізналася про жахливий обман племінниці, тому вона розповіла Крумсу всю правду про аферу, яку провернули Надя та Віра.</p><p style="text-align: justify;">Надя зрозуміла, що вона зробила величезну помилку, вставши на шлях снайперки. Вона не може обманювати таку прекрасну людину, як Михайло. Тим більше, що у неї виникли до нього справжні почуття... Однак тепер її любов виявилася під ударом, адже Крумс знає правду про неї, а хто може пробачити такий обман? Дивіться драматичний фінал серіалу Список бажань 4 серія!</p><p style="text-align: justify;">Віра зрозуміла, що вони з Надею обидві опинилися в біді. Євгенія Львівна відмовилася віддавати Вірі її справу, і тепер їм з дівчинкою загрожують по-справжньому серйозні неприємності.</p><p style="text-align: justify;">Віра зрозуміла, що у неї є тільки один шанс, тому вона звернулася за допомогою до Володимира - батькові її дитини. Їй теж довелося розповісти правду про себе... Дивіться в серіалі Снайперша 4 серія, як він відреагував на правду.</p><p style="text-align: justify;">А безнадійно закоханий у Надю Паша прийшов до Віри за допомогою: він готовий на все, щоб уберегти Надю від неприємностей.</p><p style="text-align: justify;">Чи вийшло у Віри знайти довгоочікувану свободу, а у Наді - врятувати свою любов? Дивіться прямо зараз у серіалі Снайперша 4 серія ефір СТБ від 08.06.2019 на сайті Teleportal.ua</p><p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/snaypersha/2018/vypusk-3" style="text-align: justify;"> Снайперша 3 серія</a>.</p>

Останній шанс снайперки

Останній шанс снайперки

Надя порушила найголовніше правило снайперки: ні в якому разі не можна закохуватися в свою мету. Які наслідки це спричинило?

У мелодрамі Снайперша 4 серія ефір СТБ від 08.06.2019 все таємне стало явним!

Віра знову різко змінила тактику і повеліла Наді перешкодити підписанню договору. У неї не вийшло - і Михайло все-таки придбав злощасний комбінат... Тепер її робота закінчена. Віра відібрала у дівчини телефон і заборонила їй спілкуватися із Крумсом. Надя зажадала пояснень від своєї наставниці і була шокована тим, що вона почула. Дивіться в серіалі Снайперша 4 серія, що вона дізналася.

Михайло кинувся на пошуки Наді. Виявилося, що у відділі кадрів немає ніякої інформації про дівчину. Тоді він знайшов її тітку, Любу, яку вважав смертельно хворою. Серце Любаші не витримало, коли вона дізналася про жахливий обман племінниці, тому вона розповіла Крумсу всю правду про аферу, яку провернули Надя та Віра.

Надя зрозуміла, що вона зробила величезну помилку, вставши на шлях снайперки. Вона не може обманювати таку прекрасну людину, як Михайло. Тим більше, що у неї виникли до нього справжні почуття... Однак тепер її любов виявилася під ударом, адже Крумс знає правду про неї, а хто може пробачити такий обман? Дивіться драматичний фінал серіалу Список бажань 4 серія!

Віра зрозуміла, що вони з Надею обидві опинилися в біді. Євгенія Львівна відмовилася віддавати Вірі її справу, і тепер їм з дівчинкою загрожують по-справжньому серйозні неприємності.

Віра зрозуміла, що у неї є тільки один шанс, тому вона звернулася за допомогою до Володимира - батькові її дитини. Їй теж довелося розповісти правду про себе... Дивіться в серіалі Снайперша 4 серія, як він відреагував на правду.

А безнадійно закоханий у Надю Паша прийшов до Віри за допомогою: він готовий на все, щоб уберегти Надю від неприємностей.

Чи вийшло у Віри знайти довгоочікувану свободу, а у Наді - врятувати свою любов? Дивіться прямо зараз у серіалі Снайперша 4 серія ефір СТБ від 08.06.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням  Снайперша 3 серія.