Video: Навчання Наді: як спокусити однолюба?
<p><strong>Вперше в житті снайперша промахнулася - жертва не передзвонила. Михайло Крумс виявився більш складною метою, ніж їй здавалося. На щастя, у Віри є план «Б» - Надя.</strong></p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/snaypersha">Снайперша</a> 2 серія ефір СТБ від 12.01.2019 Віра вирішила поміняти тактику і залучити до зваблення Крумса несподівану помічницю - улюблену племінницю кращої подруги Люби.</p> <p>Віра взялася за виховання дівчинки, щоб та звикала до шикарного життя. У неї простий життєвий принцип: щоб заробляти мільйони, потрібно виглядати і відчувати себе на мільйон. Для цього Наді потрібно навчитися хорошим манерам, розмовляти так, щоб зацікавити співрозмовника, і ще багатьом жіночим хитрощам і премудростям. Дивіться в серіалі Снайперша 2 серія, як провінційна дівчинка відкрила для себе зовсім нове життя.</p> <p>Тітка Наді категорично проти того, щоб та йшла по стопах Віри Сергіївни. Люба прекрасно знає, чим займається її найкраща подруга, і вона не хоче, щоб юна наївна Надійка загубила своє життя на корені. Дивіться в серіалі Снайперша 2 серія, як добра тітка намагається відмовити свою племінницю від прийняття неправильного рішення.</p> <p>Віра вирішила перевірити свою юну ученицю. Вона дала їй перше завдання - познайомитися з чоловіком і домогтися того, щоб він дав їй 1000 євро. Будь-якою ціною. Дивіться в серіалі Снайперша 2 серія, як Надя впоралася зі своєю першою метою.</p> <p>Поки Віра займається навчанням Наді, Євгенія Львівна зробила свій крок. Хмари згущуються над головою Михайла Крумса! Дізнайтеся, який підступний план придумала начальниця Віри - дивіться серіал Снайперша 2 серія на сайті Teleportal.ua</p> <p>Так чому ж Михайло не клюнув на вудку прекрасної Віри? Виявляється, бізнесмен все ще вірний своїй давно померлій дружині. Снайперша потрапила на однолюба... Так чи може в такому випадку звичайна дівчинка Надя привернути увагу Крумса? Дивіться в серіалі Снайперша 2 серія ефір СТБ від 12.01.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/snaypersha/2018/vypusk-1">Снайперша 1 серія</a></p>

Навчання Наді: як спокусити однолюба?

Навчання Наді: як спокусити однолюба?

Вперше в житті снайперша промахнулася - жертва не передзвонила. Михайло Крумс виявився більш складною метою, ніж їй здавалося. На щастя, у Віри є план «Б» - Надя.

У серіалі Снайперша 2 серія ефір СТБ від 12.01.2019 Віра вирішила поміняти тактику і залучити до зваблення Крумса несподівану помічницю - улюблену племінницю кращої подруги Люби.

Віра взялася за виховання дівчинки, щоб та звикала до шикарного життя. У неї простий життєвий принцип: щоб заробляти мільйони, потрібно виглядати і відчувати себе на мільйон. Для цього Наді потрібно навчитися хорошим манерам, розмовляти так, щоб зацікавити співрозмовника, і ще багатьом жіночим хитрощам і премудростям. Дивіться в серіалі Снайперша 2 серія, як провінційна дівчинка відкрила для себе зовсім нове життя.

Тітка Наді категорично проти того, щоб та йшла по стопах Віри Сергіївни. Люба прекрасно знає, чим займається її найкраща подруга, і вона не хоче, щоб юна наївна Надійка загубила своє життя на корені. Дивіться в серіалі Снайперша 2 серія, як добра тітка намагається відмовити свою племінницю від прийняття неправильного рішення.

Віра вирішила перевірити свою юну ученицю. Вона дала їй перше завдання - познайомитися з чоловіком і домогтися того, щоб він дав їй 1000 євро. Будь-якою ціною. Дивіться в серіалі Снайперша 2 серія, як Надя впоралася зі своєю першою метою.

Поки Віра займається навчанням Наді, Євгенія Львівна зробила свій крок. Хмари згущуються над головою Михайла Крумса! Дізнайтеся, який підступний план придумала начальниця Віри - дивіться серіал Снайперша 2 серія на сайті Teleportal.ua

Так чому ж Михайло не клюнув на вудку прекрасної Віри? Виявляється, бізнесмен все ще вірний своїй давно померлій дружині. Снайперша потрапила на однолюба... Так чи може в такому випадку звичайна дівчинка Надя привернути увагу Крумса? Дивіться в серіалі Снайперша 2 серія ефір СТБ від 12.01.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Снайперша 1 серія