Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы

Список бажань Сезон 1

Героїня фільму «Список бажань» 1 сезон Маша Синіцина потрапляє в аварію, яка перевертає її життя з ніг на голову…

Маша – менеджер туристичної компанії. Керівництво не поважає її ні як співробітника, ні як людину. Тридцятирічна дівчина вже багато років працює понаднормово та без вихідних. За таким шаленим ритмом про особисте життя і думки не виникає. Виконуючи чергове доручення, Марія Синіцина потрапляє в аварію, яка розділяє її життя на «до» та «після».


У фільмі «Список бажань» 1 сезон Маша дізнається про страшний діагноз

Рак останньої стадії – ці слова прозвучали як смертельний вирок… Багато років тому від такої ж недуги помер батько головної героїні, а тепер хвороба прийшла, щоб забрати її молоде життя. Чи буде Марія боротися до останнього? Дізнайтеся вже за мить – дивіться онлайн всі серії «Список бажань» 1 сезон!


Маша відмовляється від лікування та складає список бажань

Дівчина добре пам’ятає, які муки переживав її батько під час проходження курсу хіміотерапії і все було даремно... Маша вирішує обрати інший шлях: створює список найзаповітніших мрій, які має реалізувати якнайшвидше. Дивіться у 1 сезоні фільму «Список бажань», чим закінчиться такий відчайдушний крок.


Кохання сильніше за смерть?

Маша їде на гірськолижний курорт, щоб почати втілювати в життя свої бажання. Там доля зводить її з Олексієм – харизматичним красенем із її мрій. Кохання з першого погляду повертає Марії смак життя, і вона не хоче помирати. Чи не запізно вже починати лікування? Як відреагує Олексій, коли почує про її смертельний діагноз? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн фільм «Список бажань» 1 сезон на сайті Teleportal.ua, аби в черговий раз переконатися, що життям потрібно насолоджуватись на повну та цінувати кожну прожиту мить.